bugün

x'in sözlüğe vedası tipi başlıklarda sıklıkla incelenen bir konu. daha doğru ifadeyle alt metin. şöyle gerçekleşiyor;

''yıllardır bu sözlüğe çok emek verdim hodor hodor hodor hodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodorhodor hodor hodor

kalın sağlıcakla...''
*
şener şen'in hayat verdiği ziya karekterinden geliyor:

http://www.youtube.com/watch?v=LfEpcHytVNo
sözlükte popüler olmaya çalışan yazar mottosudur. sübliminal eziklik belirtir.
(bkz: olur böyle şeyler)
bırakıyorum diye veda başlığı açıp geri gelmeseler bari.. geri geleceksen veda başlığı açma, yavşak..
bilmem kaç yıldır aranızda yazıyorum" şeklinde gelişen, sözlük benim için evim,yuvam,anamlan babamdı hodor hodor hodor hodor hodor hodor hodor aranızdan ayrılıyorum çok sürmez yeni nickle bi gecede biter gelirim mesajınında inceden verildiği çok yüce duygular içeren yazılardır.pardon yazar ilgisi. yo,yo,yo vedası ,bilemedim bilmem nesi sözlük.
hangi ara gelip, hangi ara gittiği ve hangi sebepten kime kızdığı belli olmayan yazar haykırışı.

2-3 aylık yazarlar ''eskiden buralar böyle değildi amığı sigiyim, moderasyon da bozdu pff slk şyler.s.s'' tarzı entry'ler girerek finali yaparlar.

donuz butonu istiyok zall.
inci sözlük yazar alımı onaylanan suser in sevinç çığlıkları.
ilk entry'i okumadan bir şeyler yazma ihtiyacı duyan aklı evvelleri de gün yüzüne çıkarmış.

la yine mi bamya. şu sözlüğe dair hiçbir zaman umut besleyemeyeceğiz amk.
Regli sancısını anlatmanın vedalı yolu, ben bırakıyorum deyip 3 ay sonra yeni nickle gelen çok gördüm.

Sözlükte veba gibi, çok zengin olmadan evlenmeden ayrı dünyalar kurmadan bırakamazsın..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar