bugün

Elmas bogazici belki bir gün döner diye...
Fazlasıyla içine kapanık bir hayatım var.
Sivil polis bir bayan arkadaşım var.
Onun yanında kendimi güvende hissediyorum.
Tabi Nickini söylemem.
ben en son 2016'da girmişim bugün tarayıcının yer imlerini temizlerken sözlüğe denk geldim, burada bir hesabım olduğunu hatırladım, acaba girebilir miyim diye bakarken kullanıcı adım ve şifrem hala kayıtlıymış. 7 sene sonraki ilk entrymde bu. cümleten selamun aleyküm
Çünkü burası benim oyun alanım.
sözlüğü bırakmak istemiştim bırakmaya çalıştıkça beni buraya bağlayan bi büyü olduğunu fark ettim şüphesiz.. ravenna cadısının büyüsü diye düşünmüştüm o ortalıktan kaybolsada hala bu büyü beni sözlükte tutuyodu dedim demek ravenna cadısıyla ilgisi yok.. birşeyler var ya neyseee.. ismimin orda olması bi taraflarımı kaldırdı ayrıca kanka sağolasın sjsjsjs..
Yıllardır sözlükteyim. Ara sıra başlık açarım herkes kendince fikrini beyan eder. Şahsıma karşı hiç çirkin söylem yada hakarete uğramadım. Kendi halimde yazar çizerim. Bu da ulu'yu sevdiğim yön.
Trueyi çok fena siktikten önce mi sonra mı.

Ahahahahahahahhahahahe.

Valla strapon ile tecavüz ederdim galiba.
Şöyle diyeyim. Bu sözlük miami ise ben horatio caineim. Değerimi korurum. Elimden geldiğince… yakın bir yazar dostumun dediği gibi: “ herkes denize atlasa da bu gemide en son biz kalırız “.
Lütfen listeden beni silip manyak olmaya karar verdim yazar mısın.
Edit: teşekkürler.
bağımlılık yapması.
Bir mazi var onu nasıl silelim.
8 yaşımda deftere yazardım, mürekkepli kalemle.
Devir değişti mürekkebi bıraktık.
Yazıyorum kafama estikçe..
Her ne kadar anlatamasam da söylemek istediklerimi ve hatta farkında olsam da anlatamadığımın, yazmak iyi geliyor.
Anlamıyor kimse, önemli de değil.
Zaten anlatamıyorum ki, ne fark eder.
Yazmak iyi geliyor.
Mesele bu.
kaliteli zaman geçirmek ve birşeyler öğrenmek için bırakmayız.
insanlar değişiyor tabiiki de eskiden bu sözlükte film, müzik, edebiyat falan konuşulurdu. Hilmi yavuz, ismet özel tartışması, nazım hikmet, goethe veya metallica, nirvana falan konuşuluyordu. ben geçmişi özlemiyorum geçmişin kalitesini özlüyorum, ordaki insanların kalitesini.

eğer bir gün sözlükten gitmişsem bir gün bu durumdan dolayı olduğunu bilin.
gençleştiriyor.
ibret almaktır. bazı tipler var nickleri malum onların yazdıklarını okudukça hamd etmek için şükür etmek için sebep doğuyor.

birçok arkadaş bunların aslında normal adamlar olduklarını burada milleti sinir etmek için trol tarzı takıldıklarını zannediyor ama ben bu tiplerin çoğu ile bir şekilde mesajlaştım zamanında. dediğim gibi bunlar gerçekte ne iseler burada da aynı o şekilde yazıyorlar. ben çok zekiyim ben çok iyiyim ben çok şöyleyim vs değil mevzu. mevzu dediğim gibi bunlara baktıkça sana verilenlere şükür ediyorsun. o yüzden sözlükten tamamen gitmek kolay değil insanların çoğundaki gidince oluşan boşluk hissi de bu yüzden oluyor işte. aynı ortamda hem aklı başında düzgün insanlar var onların yazdıklarını okuyup yeni bir şeyler öğreniyorsun hemde bu süper müslüman takılan tayfaya bakıp ibret alabiliyorsun.

o kadar sunta kafalılar ki 5 dakika önce bir entry girip millete ahlak dersi vermeye çalışıp "ben asla insanların dış görünüşlerine kişisel şeylerine saldırmam" derken 5 dakika sonra başka bir yazarın anasına gönderme yapıp üstü kapalı sövebiliyorlar. hani ne oldu lan 5 dakika önce "insanlara kişisel şeylerle saldırılmaz bu erkeklik değil" tiradı atıyordun bazlama suratlı ?