bugün

kanatlarimda ruhum var silik yedi. quen raverna harun abi olabilir ama günlerdir ortalıkta yok. eskilerdenbiride keza öyle. karaerik ve purple ikilisi zaten girmiyor pek. ulan resmen (bkz: sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri) başlığı öksüz kaldı.

napacaz beyler bir çare söyleyin.
iki tane fotoğraf atan göğsünü siper eden kadın yazar vardı Harun abiler linçledi. Sizce ablalar burnunu dışarı çıkartabilir mi?

Ulan benim purple bacıma bile Safiye soyman dediler be!
Arkadaşlar maalesef sözlüğün geldiği hal nedeni ile artık burası bir acemi er eğitm alay komutanlığı. Ben albayınız olarak komutanlık görevini gururla üstlenirim.

True seni de kıdemli başçavuş yapıyorum. Nizam ve tertip sana ait.

Kasap kardeşimiz de uzman çavuş, yeni gelecek cıvırlara bilgileri o verecek malum onun haberi olmadan sözlüğe anofel bile giremiyor.
bayan yok kadın var. artık kadın da yok, çileli günler bizi bekler.
(bkz: erkek akvaryumu)
tehlikenin farkında mısınız ?
>:)

Önce foto atan instagrammerları yolladık, şimdi sıra cinsel açlık çeken ergenlerde. Ufak ufak yola sokacağız sözlüğü, siz daha durun... biz bitti demeden bitmez bu sözlük.

Eved...
nerdeler lan bunlar. sinirden kendimi sikicem ya.
kaçırdılar o güzelim kızları, o güzel atlarına binip gittiler...
(bkz: kan tutan kasap)'ı 5 dk okuyarak bu nezih siteyi terk-i diyar etmişlerdir.
ben gezmeden yeni döndüm kusura bakmayın dönem başlasın üşüşürüm buraya geri.
ruzan da gitmiş. olum noluyo lan gizli bir anlaşma mı yaptınız teker teker gidiyorsunuz aq.
Oldukça Üzücü bir durum.

Ben de gitcem az kaldı, sözlükte yapayalnız hissetmeye başladım kendimi..
yakında sözlük yön verensiz kalacak. yönverensiz sölük her ana buzdağına çarpabilir
Aydınoğlu denen dingil gözlerininmeyhanesi mi ne sikim tipler oldukça olması doğaldır. Üstüne vazifeymiş gibi namus üzerinden trollük yapan amipleri saymıyorum zaten.
kocayı bulan gidiyo aq.
tam sözlüğe yön vericem, bu salaklar birşey haketmiyor düşüncesi geliyor. ay pardon bi gülme geliyor.
darked,quuean raverna, kanatlarım ruhumda ,mecburmuyum yaşamya, ayasız fiskiye,ruzan bunlara ne oldu?
ne olacak ayıcı gibi yaza yaza hepsini kaçırdınız. alın işte kaldık burada acemi birliği gibi.
thusnelda da getti.

Önce kanatlarım var ruhumda için geldiler, Sesimi çıkarmadım, Sonra darked icin geldiler yine Sesimi çıkarmadım , en son mecburmuyum yaşamaya için geldiler, bir kere daha sesimi çıkarmadım.

Sonra benim için geldiler Ses çıkaracak kimse kalmamıştı...
insanı üzer. içini acıtır.
Sayenizde, Azalarak bitiyoruz zaten. Yakın zamanda ben de gidecem. Mumla ararsınız sonra..
nerde lan bunlar.
Kuşkusuz, lordmarcusamoralistprimses beye yöneltilmesi gereken sorudur. *
o Harun abiler atlarına binip gittiler.