bugün

Git kendini derdini çek beee! Sana ne milletin çoluk çocuğundan. Benim çocuğum sen misin de dert ediyorsun.
Dünyanın bütün iyi huyları kadınlara mı zimmetli! Erkekler püripak zaten.
Bi salın milleti be!
Edit: sana ne diye düzelttik kompleksimiz yok şükür.
sanane oğlum? keyfinin kahyası mısın ? ortaçağ insanı mısın sen ? lan bu nasıl bir zihniyet taş ocağında mı büyüdünüz babacım..

buraya atılan kadın fotoğraflarının yarısından çoğu zaten internetten alınma. he diyelim ki değil, müstehcen bir fotoğrafsa insanlar onu da eleştirir.

siz şimdi sanıyorsunuz ki, bizde cinsel arzu yok, bizim şeyimiz kalkmıyor. ulan dünyada bütün medeniyetler zaten bunu dizginlediği sürece varlığına devam etmiş.

herkesin bir cinsel hayatı var ama ulu orta yaşamak taaaaa eşşek oğlu eşşekliktir.
bu bana birini hatırlattı sözlüğe ı orasını burasını çekip atan sözlük hanımlarının iç çamaşırları başlığına yok ki diyen bir sözlük hanımı elbisem yüzünden bana orospu demişti kdgmsşlögs. komedyen öptüm seni burdan tekrar tekrar.
her şeyi geçtim, bir kadının buraya kendine ait müstehcen bir fotoğrafı atıyor olduğunu düşünenler var.

ya ben bi adres vereyim, eli kolu kuvvetli bir yiğit gelip benim kafamı taşla ezsin öldürsün beni. vallahi diyorum. türk gençliğinin ileri görüşlülüğüne, pratik düşünürlüğüne, parlak zekasına bak.
Sana ne yazmayı bilmeyenleri tespit ettiren bir başlık olmuş.

Şaka gibi cidden. Sözlükteki zeka durumu harbi sıkıntılı.

Aynen öyle.
O resim attı sende bu yollu bana verir kesin sandın mesaj atıp şansını denedin avucunu yalayinca kotulemeyr başladın demi
Verseydi prensesim kralicem canım bebeğim cekiyodun şuan özelden..
Atar ne olmuş yani.
simdi isim verin tek tek olmaz boyle.

--spoiler--
metalcilerin boş beleş tipler olması.
--spoiler--

bu baslik altinda toplanip bu konuyu enine boyuna konusalim.
kim kime orospu demis kimin cocugu varmis o orospu diyen abla kimmis elbise kiminmis konu cok aq.

aranizda hala sana ne yazamayanlar da varmis yaziklar olsun.
arkadaslar hani kavga etmediniz.