bugün

adımı soyadımı yazdıgımda bana artist demiş tahlil usulü ne diyeyim;at hırsızı olmaktan iyidir *
sinemada yer gösterici olarak fişlendiğim tahlil. şaka gibidir.
kurye olduğumu söyleyen tahlil.
iki kere bakıldığında. hamal ve kumarbaz olarak çıkarmış tahlil. kumar oynayıp her şeyi kaybedince hamal mı olunacak, yoksa hamallıktan bıkıp kumara mı başlanacak? bir de onu söylese.
içerik bulunamadı.
tu kaka bana * - Hipermarket işleticisi.
revenge: siayey agent.
gerçek ismimle büyük insan olarak sözlük nickimle camcı olarak göründüm. bu ne tezat arkadaş!
goruntuvarsesyok- diktatör *
recep tayyi erdoğan- peder. *
işadamı çıktı. içten içe sevindim sanki gerçekmiş gibi. hayırdır inşalla.

edit: göbek adımı ekleyince röntgenci çıktı. hakkaten hayırlısı.
never neverland - şebek
akmai: büyük insan*
secret1907- amigo sefa
ilk ismimi yazınca falcı, ilk ismimi yazmayınca marangoz, turkçe karakterleri kullanmayınca köçek sonuçlarını almamla beni üzen tahlil. değişik kombinasyonlar deneyerek adam olmaya çalışacağım artık.

edit: kumarbaz oldum şimdide hadi hayırlısı.
edit2: hırsız... köçekte bıraksaydım keşke.
Adınız: Annenin
Soyadınız: Ami

(gine'li futbolcuyum ben)

ideal Mesleğiniz: işportacı

(bkz: lan mi canin sagolsun)
an itibariyle ideal mesleğimin 'turşucu' olduğunu iddia eden site. *
yosun avcisi diye bir meslek olmama vesile olmu$ site.
iki tane adı olanların doğru düzgün bir mesleğe denk gelmesi için üç hakkının olduğu site. zira iki adımı birden yazdım ''kaldırım mühendisi'' çıktı, ikinci adımı yazdım ''doktor'' çıktı, ilk adımı yazdım ''kabzımal'' çıktı...
recep tayyip erdoğan'a uygun mesleğin ''peder'',
bana uygun mesleğin ''Vakainüvist'',
deniz baykal'a uygun olanın da ''sinemada yer gösterici'' olduğunu iddia ediyor bu site...

şimdi düşündüm de, en havalı benimki. evet evet çok havalı...
sahsimi antropolog ilan etmis tahlildir. parasi cok mu bilmem ama ismi havali. hadi bakalim hayirlisi lan sozluk.
storax imam oluken ben popçu olduğuma göre kısmen doğru tahliller yapan site(!) *
cinsiyet kavramı unutulmuş olan bir tahlil.
isim bölümüne nickimi yazınca "Artist" yazan tahlil *
(bkz: meraklikedi) yumurta follukçusu
kendi ismimi yazdığımda "arsız" dedi. e ben de onu doğrulamak için nickimi de yazdım. bu kez de gasteci dedi ve nerdeyse bildi.