bugün

Bizde çekip gideceğiz ama bahar ayını bekliyoruz. Bu soğukta nereye çıkacağız..?
Sözlüğü bahane edip zevke gelmektir. Efendi gibi gidin niye bozuyorsunuz arkadaş kendinizi.
sözlük kızlarına acıtasyon. kızlar sizde siktir git diyinde arkadaş gitsin artık.
sözlüğü yaşam tarzı olarak algılayan asosyal pezevenklerin psikolojik durumunun çöküntüye uğraması sonucu yapmayı düşündükleri eylem.

altı üstü bir sözlük lan abartmayın bu kadar.
sözlüğü sikipte gitmesinde bunu yapan. sol framenin canı acıyor çünkü.
görsel
(bkz: kendini sildirmek)
Bazen yapmak istediğim durum.
faşist ve ırkçılarla dolmuş olan, bir köpek yuvasından farksız olan sözlükten siktir olup gitmektir.
köpek yuvası kadar samimiyete ve entellektüel bilgi paylaşımına sahip olmayan sözlüğü hışımla terk etmek eylemi.
Sözlükten gitme zamanın geldiğini gösterir. Burda seks muhabbetinden başka bi şey dönmediğini ergenlerin sözlüğü istila ettiğini görünce gayet mantıklı olandır.
zaman zaman akla gelen lakin bir türlü gerçekleştirilemeyen konudur.
Siktiriniz gidiniz efendim.
çekti çekti çek çektir git şarkısı hediye edilebilir.
Bu söz nice delikanlıları madara etti. Çoğu şuan online.
zamanında çok yaptığım.

götün götün geri geldim sonra.
Gitmeyin sizin gibi beyinlere bugünlerde her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.
Sözlüğü gidilen yada gelinen fiziki bir mekandan ziyade; boş zaman kavramına ait sanal bir aktivite olarak görenlerin pek iplemediği eylem.
görsel
Kimse seni tutmamak. Kararına saygı göstermek.
Her yaZarın eninde sonunda bir gün gerçekleştireceği eylemdir.
Her aklı başında insanın hayalidir.
Sözlükte daha 2. Haftam. Sevdiğim kişiler hep çaylak yedi veya entry girmemeye başladılar. 2. Hafta sucks.
T: başıma gelen hadise.
burası bana hiç evet getirmedi.

ben kalıyorum.