bugün

Namusluyum diyenden korkucan zaten boylelerden korkma.
Sözlükten erkek manita edinme işinin terimsel tezahürüdür.
(img:#175865)
zor olmasa gerek . zaten hali hazırda bekliyoruz.kızın istemesiyle doğru orantılı iş.
(bkz: eğlenmelik erkek)..
(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar gülüm)
Her kızın harcı olmayan hadise. Zira çoğu erkek yazarımız 80 kilodan fazla. *
Boş ver erkek kaldırmayı falan (bkz: war Game) android,ios,Windows Phone işletim sisteminde war Game diye online oyun var oynayan bilir ittifaka ekleyin 826.798.935
çok kolaydır. ama eksik kalsındır. ayrıca bunun için kadın olmak bile gerekmez nefes alsın yeterciler erkeğe bile razı.
(bkz: sevgili ile avrupa turuna çıkmak/#24511109)

kaldıramazsan kaldırırlar gülüm. beni kaldırın avrupa turuna çıkalım canımlar.
Her gün yaptığım şeydir.
uu kanki sen ne diyon.
paradise05 i rahmetle andıran hadisedir..

ulan ne kaldırıstı lan o..
Hali hazirda kalkmislardir. Geregi yoktur.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)

Zor degildir haziriz.
Uğraştırmayacak eylem. Zaten meyilleri var.
beceri işidir. benim birkere yapmışlığım var. adamla güzel güzel muhabbet ediyoruz. konuştuk konuştuk. 1-2 saat geçti aradan. sonra zamanla gelen mesajların kelime sayısında bir azalma oldu. ben yazıyorum yazıyorum yarım sayfa, ülkeyi kurtarıyorum. galatasaray diyorum, fener diyorum, sen ne düşünüyosun yazıyorum en alta. gelen cevap şu: "ok"...
üstüne rte diyorum, tff diyorum ahhahah şunu okudun mu ne komik yazmış adam diyorum bak yarım sayfa ha. gelen cevap: "evet. haklısın."

neyse dayanamadım komiklik olsun diye adama "uykun geldi heralde kalk yerine yat" dedim. adam "tamam" yazdı. kalktı gitti ya sözlükten. 1 hafta filan da entry girmedi. ondan sonra da kimseyle konuşmadım zaten.

edit: bu entry nin üstüne biri yazdı. onu da kaldırıp yatırdım yerine. kalkın yatın lan hepiniz. sinirim bozuk.
Tabiki çok basit bir eylemdir.
Sözlükteki erkekler beyefendi, nazik ve centilmendir. Bir bayan görünce zaten ayağa kalkarlar. Dolayısıyla, bir erkeği ayağa kaldıran aslında bir bayan değil, almış oldukları edep ve terbiyedir.
üstümde uygulayamayacakları eylem. malesef ki o kadar zeki ve güzel degiller.
Sözlükte erkek yok ki. (Onlar kiz yok diyorlar ya) olanlar da ceren abladir.
kaldıranı indirmek zor olacağı için bulaşılmaması gerekendir.
Mahmut sen kalk ben oturcam.
Çok zordur. Bi kere hepsi kız taklidi yapar kim erkek kim kız tespit edemezsiniz.
1 kıza 20 erkek düşen bir ortamda pek de zor olmayacak olandır. ayrıca böyle mal bir sözlük kızı var mıdır ki.
erkek diye asosyal ergen kaldırmaktır. bu sözlükten hangi hatun hangi erkeği kaldırabilirmiş acaba. güldürmeyin.
kaldıracak bir bayan varsa eğer buyursun.