bugün

çok nadir görülecek bir şans. nick altlarına bakarsan, herkes dost ama fasarya bunlar.
imkanı vardır. ev arkadaşım ile bu platformda tanışmışızdır. her ne kadar beni donla gördüğünde çığlık atsa da bir süre sonra buna bile alışmıştır. * kısacası imkansız değildir.
Arkadas edinemeyen, kapris yumagi insanciklar icin naMumkundur. Cok eglenceli insanlarla tanisabilirsinz. An olur gecenin bir vakti arar dertlesirsiniz. Sozluk yazarlari mutasyona ugramis bireyler degildir. Sadece bulunDugunuz cevre farklidir.
olabileceğini düşündüğüm durumdur fakat bu kadar boş beleş insanın arasında oldukça zordur.
6 yıldır burdayım baya düşman kazandım.
Dostlarla Sözlükte buluşmak daha güzel.
Dost hayatı yaşamanızı sağlar. Fuck buddy bulmanın yanında önemsizdir.
maksat muabbet ...
benim en iyi dostum sözlükten valla oluyor olmuyor değil.
Çok tehlikeli bir kumardır.
benim dost diyebileceğim 1 arkadaş kategorisinde de 4 5 kişi var. doat dediğim de karşıt cinsim *
buldum zannedersiniz. sonra bay ya da bayan egoist bir görüşürüz demeden mesajlaşmayı ortada keser birdaha da mesaj atmaz.
aslinda sozlukte genel olarak benim dusuncelerime uygun yazarlar olmamasina ragmen birebir uydugunu dusundugum yazarlar da vardir. ozel mesaj veya entrylerle arada denk geliyorum.

aslinda arkadasliklarin internetten bulunmasi daha iyi. okulda falan ayni sinifa denk geldigimiz insanlarla mecburen arkadas olmak zorunda kaliyoruz. internetteyse bize daha uygun birilerini bulmak daha kolay. is reele ulasmayip sanalda kalsa bile.
Bulunması zordur ama bende fazlasıyla sözlük dostu var.
amacınız degilse bulursunuz.

Hayat hep böyledir zaten, bir şeyi ararken bir diğerini bulursunuz.
olabilirligi yuksektir. ki vardir.
Sonuçta sanaldır. Ne kadar kalıcı olabilir ki?
insanın hayatta birkaç dostu olur arkadaşlık desek daha iyi ama yine de büyük konuşmamak lazım.
Ayıdan post, sözlükten dost olmaz.
Şüphesiz ki Bir sözlükten dost tutmak değildir.
aşık veysel ne güzel demiş, "dost dost diye nicesine sarıldım..."
vardır birkaç tane.en azından benim rasladığım güzel insanlar var.
çok az yok denecek kadar az, ama bazı değerler unutulmaz.
dost dost diye nicesine entry girdim, mesaj yazdım,
benim sadık yarim elizabeth ve elenordur.
Arkadaş bulunur ama dost imkansız.