bugün

ben çok yaparım severek hem de.
Türlü türlü numaralarım vardır o an hangisini istersem onu veririm, geçen bankacıydım 30.000 kredi çıkardım bir arkadaşa hayır duasını aldık.
Numarasını veren oldu ama ben almadım. Numaramı da vermedim. Ne gerek var. Zaten çaylak olmuşuz...
öle çok büyütülcek bir durum değil. eğer sohbeti sardıysa neden olmasındı. malum elimizde de artık nokia 3310lar yok. rahatsız olursan engellersin biter. burdan kimsenin de sapıklık yapacak derece de ruh hastası olduğunu da düşünmüyorum.

edit: lan sanki seni engelledik basmışın eksiyi hemen.
Gayet normal bir durumdur.
Üç dört sözlükte Onlarca kişiye numaramı vermişimdir. Hiç sıkıntı olmadı. Bazıları ile hala konuşuyorum.
Yapmaktan pisman duymadigim eylem cok iyi arkadasliklar ve muhabbetler kazandim.
sözlük ortamından tanıştığım(şimdi seviştiğim hatunlara girmeyeceğim) insanlar oldu, evinde kaldığım, misafir olduğum, beraber gezip tozduğumuz insanlar oldu.

sağol elçin, sağol api, sağol fatih, sağol adaş, sağol derya ve sağol salih. sizi nicklerinizle değil isimlerinizle anmak daha samimi geliyor. *
Kim benim numaraöı ister???
Normal bir eylem.
Ben en son kredi çektim bi arkadaşa..

Yanlışlıkla heralde hesabı silindi..

Ulaşamıyorum..
normalde vermem ama sadece bir kişide numaram var o da çok güvendiğim bir yazar.
Anormal bir eylem.
hepinize 10 numara veriyorum.

alın size. 10.
hepinize 10 numara veriyorum.

alın size. 10.
bugün numarayı veren yarın başka bir şeyi verir.
Allah kimseyi o kadar yokluğa düşürmesin.
bi ara kızın teki vermişti numarayı, whatsapptan yazdım(bu arada wp profilde manzara gibi bişey vardı) buna birden extreme kezban atak geçirdi noluyoo hesabı. dedim nolacak numrayı kendin verdin...

Ne embesiller var yahu...
2-3 kez aldım hepsi şişkoydu direk engelledim noları artık denemiyorum kendini en iyi pazarlayanı bile gözümde bizon olarak canlanıyo. Boş iş yazın çıkın.
adınıza 40.000 TL taksitli ihtiyaç kredisi çekilmesiyle sonuçlanır. alayıcı dolandırıcı, tanıyorum ordan biliyorum.