bugün

Akıllı erkektir. En iyi yapıyordur. istanbulda yaşayan bir tane bulursa şanslıdır. Ciddi düşünüyordur. Karizmatik ve olgun bir erkektir. istanbulda ailesinden ayrı yaşamaktadır. Zeki ve eğlenceli hayat doludur. Evi arabası işi vardır. Ehmm neyse reklam olmasın. Zeki ve bilgili erkektir.
Hayatının hatasını yapacak olan erkektir.
Valla bilse ister mi bilmiyorum ama yakında bir tanesi benimle evlenecek.
iste şater lakin sözlükte yazan kızlar dışarıda ki kızlara göre daha zeki oluyr. Kendini daha iyi ifade edebiliyor.
güzelliğin geçici, akılın ise kalıcı olduğunun hatırlatılması gereken yazardır. Eyy yazar silkelen ve dön aslına, denilesidir.
"neden sözlükten" sorusuna verebileceği, akla-mantığa uygun tek bir cevabı yoktur. olamaz da.
Erkek olduğunu kanıtlamasından ziyade, karşısındakinin kadın olduğundan emin olmalıdır.
demek açık oyun yanına fav gerekiyormuş..

bende diyorum... lan ya..

hemen favlıyorum.
görsel
Başarsa bile pek sağlıklı olmaz.
sözlükte kız mı varmış lan ?
Neden olmasın ki?

Erqeqler eqlesin.*
Neden olmasın?

Kızlar eklesin.*
Neden olsun.

Kimse yapmasın öyle seyler.
Bunu sözlüklerden evlenmek olarak formüle etmek değil de daha açarak söylersek şu da bir gerçektir ki sosyal hayata yönelik duruşu belirleyen konulardan birisi de sosyal medya ile ilişkinin niteliğidir.

Mesela burada küfür var diye burada bulunmak istemeyen bir kız bana fazla steril gelir ama bu demek değil ki normal hayatında yakası açılmadık küfürleri göğsünü gere gere etsin.

Belli bir alt kültür olarak sözlük ve onun vaaz ettiği mizah anlayışı bir insanın mental olarak olaylari algılama potansiyeli hakkında da fikir verir.
Kendisine buradaki çoğu kızın sakallı makalli olduğunu söylemek istediğim erkektir.

Ha olduğu gibi sevecekse yine evlensin tabi. Bosanmalara karsiyim da ben.
benim bu.

sözlükten bir "kadınla" evlenmek istiyorum ama bu uludağ sözlük değil tabi ki.

burada vizyonu dar, sözlük yazarlarının ayakları, memeleri, elleri, götleri başlığını doldurup, sabah akşam bekareti öven bir kadınla herhangi bir şekilde duygusal paylaşımım olamaz.

hadi bunları doldurmuyor olsa bile, bağımlı bir uludağ sözlük yazarıysa burada kendine neler kattığını da düşünmek lazım.

burada ne okuyabilir, kimden ne öğrenebilir, vizyonunu ne kadar genişletebilir?

sahibinin bir numaralı yalak olduğu, kürtlere küfür etmenin milliyetçilik sayıldığı, insan hakları ve özgürlükleri savunmanın gavatlık olarak addedildiği bir sözlükte bu kadının bu gruptan ne kadar farkı olabilir?

aslında bu platformu bir "sözlük" ten ziyade, düşük gelirli, düşük eğitim düzeyli, düşük zekalı bireylerin toplanıp birbirleriyle sevişmeye çalıştığı, sevişemeyenin ego okşattığı, ego okşatamayanın ego okşadığı bir yer olarak düşünmekte fayda var.

zira sözlük olmak bu değil. beyin gerektiriyor.

geberin.
(bkz: sanal evlilik)

Distopya.
(bkz: böbrek not found)
(bkz: vay amk)
yavrulardan istiyorum.
Aklını peynir ekmekle yemiştir. Evet.
güncel Önemli Başlıklar