bugün

asla olmaz.
Sadece abimden gizlerim kendisi de sözlükte yazar olduğu için karşılaşmak istemiyorum sadece.
heralde yani, yanımda sözlük falan lafı edene bile uza diyorum.
Sevgilim açık oluyor be. Ama bi tek o biliyor nickimi.
Kimse bilmez, içimi rahat rahat döktüğüm bu mecrayı ifşa etme niyetinde değilim.
(bkz: bir nevi terapi)
Yakın zaman önce geniş kitlelere deşifre olmuşum. Öncesinde de beni bilenler vardı zaten.
Belki böylesi daha iyi oldu. Çok uçuk şeyler yazılmadığı sürece bence sıkıntı olmaz.
Kendimden bile gizliyorum. Sözlüğe girdiğimde şizofren takılıyorum, ben aslında yoooğom.
10 entry girip 9'unu silerek takılıyorum.
Sözlükte yazdığımı bile söylemiyorum be ne nick söylemesi.
Çevremde kimse sözlük kullanmıyor.
Sözlük diyince 'o ne be ' gibi cevap alıyorum. Bazıları ise normal okullarda istenilen sözlük gibi sanıyor.

Bilselerde söylemezdim.
Herkese söylüyorum ki, aralarında sözlük yazarı olanlar varsa beni takip etsinler. Kidemliler kimmiş görsünler.
Sorana söylerim ama kimse sormuyor. (:
Çevremden, Bir Allah' ın kulu bilmez.
Gizli bahçemdir.
Açmam kapılarını!
beni ergen sanmasınlar diye söylemiyorum.

daha önce sözlük muhabbeti olduğunda napıyorsun orada ergenlerle diye tepki almışlığım var.
bir kişi hariç kimse bilmiyor, buraya gelmeme o sebep oldu zaten.
Seneler seneler evvel incide co-mod'luk yaptığımı herkese dediğimde "incici piç" damgası yediğimden beri saklıyorum. Az kişi biliyor. ifşa olmak sikimde değil ama sözlüğün özelliği bu. Yoksa giderim tweet atarım, durum güncellemesi yaparım.
Eğer ortamda sözlük konusu açılırsa sessizce uzaklaşıyorum, uzaklaşamazsam ve sorulursa ekşi sözlüğe bakıyorum sadece ama üye değilim, uludağ ne be diyorum. Kötü bi imaj çiziyorum sözlük için zall affet beni akşam üstü gölgem uzarken öğleden sonra affet ne zaman istersen...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar