bugün

yaratıcı başlıklar yerine saçma başlıkların sözlüğü esir almaya başladığını alarmlamaya çalışan entry dir. (bkz: sözlükteki başlıkların giderek saçmalaşması)
sol framedeki başlıkların günden güne yozlaşması ile oluşacak durum.
(bkz: kötü trip)
soyle bir kisir dongudur.

kanki 1 kanki 2 ve kanki 3 zirve duzenlemislerdir mesela zirve biter zaten sozlukteki tek aktivite budur. baslik masliklari gec zaten yaratici birsey bulmazsin orda.

kanki 1 (18) basligi sol framede

zirvede cok guzel buldugum kisi diger zirvelerede bekleriz efendim.

(kanki 2 3.03.20007)

zirvede bana good bye demis. kisi olm ben sana demedim bu kadar ozenti olma diye. cok espiriliyim dimi ahahahah aman sabahlar olmasin.

(kanki 3 03.03.20007)

kanki 2 basligi (23)

sozlugun en babos yazari yani zirvede kendisiyle konusmalarin hepsini suraya yazdim belki merak edersiniz diye .

(kanki 03.03.20007)

zirvede bana kiki diye gulmus yazar. diger zirvelerdekinin aksine siyah bir bluz giymisti. ama herseyi yazip soyle nick altini 20 sayfaya cikarmasam olmaz niye zirve duzenliyorsunuz saniyoruz bu kadar.

(kanki 1 3.03.20007)

sozlukte ulan zirveden bana ne gibi is sesler gelirken birden msj alirsiniz caylak yapmislar sizi niye israrla futbol ve siyasi entry girmekten dogru walla cok guzel bir kisir dongu bu halbuki kaka kikiri gulmek varken insan niye siyasi entry girer ki.
kısır döngünün de kısırlığı kanımca şöyle:

döngü ne der : tez , antitez , sentez lazım der

kısır döngü ne der : gereksiz tez , gereksiz antitez'i doğurur bu da geeksiz bir sentez'e doğru gider.

o halde:
kısır döngünün de kısırlığı ise şudur:
tez=antitez=sentez

bu durum öyle bir durumsuzluktur ki , dumur olur insan da.sonrasını biliyoruz zaten.
bilenler de bilmeyenlere anlatmasın ki , tam olsun.
"osuruyoruz zirvesinde tanıştığım, tanıştığıma çok memnun olduğum hoşsohbet yazar" gibi klişe ve silah zoruyla yazıldığı belli olan "başlık altı" entry'leridir.

ayrıca şu anlayış;

(bkz: ben sana yazdım sen de bana yaz)
ince bulgurdan olursa, tadından yenmez döngüdür...
"Yol dediğin yol gibi
Ulaşmalı bir yere
Biz dön baba dönelim
Geliyoz aynı yere
Bu döngü kısır döngü
Başı varda sonu yok
Dönüyom dönemiyom
Sonunda bir çıkış yok" * *
hayatın tekdüzeliğinin sanala yansımasıdır. zaten konuşulmayan ne kaldıki ?
done done ya moderasyona, ya nesil kavgasina saran kisir dongudur. herkes isine baksa, moderasyonun da insanlardan olustugu unutulmasa uludag sozluk daha guzel bir yere donusecektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar