bugün

sözlüğü bırakmama neden olacak gelişmedir. kezbanlarımızın yazdıkları girilere bakıyorum, allah kahretsin diyip çıkıyorum.
yozgat city den hissedilen istila. özlü sözlerle saldırıyorlar ; sığınaklara beyler..
http://inciswf.com/kezbandetected.swf
"Hani olum nerde" diye meraklanmama sebep olmuş yazar beyanı.
olsa olsa harun abi istilasi vardır.
tıpkı r4bia nedir bilmeden bokunu çıkartan ergenler gibi önüne gelene 'are you kezban' diyip bi işin bokunu çıkarmada tüm rekorları egale eden yazar beyanatıdır.
Kezban olsun ne olursa olsun ben daha hatun görmedim!?!
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
nyse bn entry gryrm braz akşm mrvelre gdnce yzmam yksa, huff.
örnek bi kezban (bkz: mutsuzum mutlusun mutlu)
merak ettiğim insanlar. ben hiç rastlamadım. üstelik "aşık olmak" başlığına destanlar yazıp sonra da hanım yazarlara kezban demek ne kadar tutarlı bir davranıştır, sorarım size.
işte o kezban. cirit de elinde. evet.
görsel
insanı fiziken eleştirmek ne kadar manidar insanlar için. vicdanen herhangi bir dine inansan ya da inanmasan da, kişi hak ve özgürlüklerine yapılan saldırı bile sayılabilir.

yapmayın arkadaşlar etmeyin. kezban dediğiniz insanlar için empati kurmayı deneyin. herkesin toplumla olumlu hareketleri oluşturacak şekilde kazandırmalı, biraz olgunlaşması için telkinlerde bulunmalı. bunların yerine hiç bir fikri ve bilgisi olmadan eleştiren bir toplum olmamız temalı terimlerimiz bizim ahlakımıza uygun değildir.

sözüm ona bu derece işi abartıya taşımak gerçek anlamda hukuki süreci işin içine dahil edecek biri varsa haklıdır davayı da kazanır. ancak türkiye şartları göz önüne getirilirse zor iş. bu da anti parantez içinde söylenmesi gereklidir.

özetle empati kurun. insanları kazanın. her daim etik yargıları taşıyan erdemli insanlar olun.

sevgiler.
kamil istilasi olmasindan iyidir.
güzel ayak resmi yağmuru eşliğinde gidecekse tolere edilebilecek bir istiladır. yoksa fena halde bayar tabii ki.
kezban demiyelimde üzülmüş kızlar diyelim birileri hep bunları üzmüş, kırmış, kötü davranmış. birde kendini beğenmiş tipler var kendini bir nimetten sanan diğer kişilerden üstün görenler birbirlerini çekemeyenler az da olsa iyileri de var. ama ortak noktaları çok alınganlar.

vay kızların haklı olduğu başlığa yazıyorsun eksiliyorlar. komiklik olsun diye birşey yazıyorsun onla alakası yok bana laf mı çarptın gibisinden mesajlar alıyorum. artık kabak tadı verdi bu durum.

gerçek hayatta sosyal ortamda kızlardan bu kadar saçma yersiz tepkilere maruz kalmadım. sonra yok kimse sevmedi , kıymetimiz bilinmedi, üzdüler kimseye böyle demem ama valla ellerine, dillerine sağlık üzenin, anca onlar yaranır.

sonra bize niye kezban diyorsunuz bizi niye sevmiyorsunuz , yok efendilik , iyilik cart curt. abi biz sizin stres topunuz muyuz ? kime kin nefretiniz varsa üzdülerse gidin ondan hıncınızı alın.

bundan sonra hiçbir kıza ne centilmenlik yaparım ne kapı tutarım yok yürüyormuşuz, yok meriçmişiz. odunsak odun olalım kötü kızlar yüzünden iyi kızlar da arada kaynıyor kusura bakmayın hem cinslerinizde suç arayın.
Bi de politik doğrucu ki haspalar sorma gitsin.
Napsınlar la o kadar yalnızlar ki tek eğlenceleri sözlük.

Bana sarabilirsiniz kezolar kızmam ben size...

Yazıq.
1 haftadır gözle görülür artış var.
mareşal kezo oldugum için belli oldu tabii.
Kız istediniz getirdim işte.
Yetinin bunlarla az kıymet bilin ya.
Güzel ayaklı olanlar tespit edilip kalanlara acilen mesafe konmalıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar