bugün

hiçbir zaman olmamıştır.

o yalan gülüşler, o samimiyetten uzak iltifatlar hep yalandı ve zamanı geldi patladı işte.

biz demiştik; bu ülkede kadının en büyük düşmanı yine kadınlardır.

teyzeleri tenzih ederim ama. onların arasında garip bir bağ var ve hiçbir şekilde birbirlerine düşmüyorlar.

onları şimdilik uzaktan izliyorum, bu dayanışmanın kaynağını çözer çözmez bilgi vereceğim.
Acı ama gerçek. Bunu söylemek zorundayım. Kadın dayanışması diye bir şey yoktur. Çünkü kadınlar her zaman birbirini kıskanır. Ya güzelllik, ya beceri ya sevgili uzar gider. Kimisi bu duygusunu bastırır. Ve yerine daha güzel duygular koyar. Ama Hiç bir kadın bir toplulukta kendinden güzelini görmek istemez.
çatırdamıştır.

sabah mundar bir suratla uyanıp, güleç bir adam haline dönüştüm.

afferin kızlar, yiyin birbirinizi.
Penisimi gördüklerinde, savunmayı bırakacakları dayanışmadır!
Eğer insanları kadın erkek olarak kutuplaştırmak yerine insan olarak değerlendirirseniz, kadın dayanışmasına ihtiyacınız olmayacaktır. Kadınların veya erkeklerin yanında değil, haklı insanların yanında olalım.
kadının dostu olmaz, bu bir kadınsa hiç olamaz.
valla bir başlıkta daha kinami beyağbiye katıldım..

üşengeçliğimin ilacı gibi delüğanlı ya.. o yazsın ben +1 diyim yormiyim hiç kendimi ya..
Kinamiyo ya katılıyorum. Kadınların en büyük düşmanı aslında kendileridir. Kimse de bunun farkında değildir.
geçiniz efendim.

bu ülkede kadının kadına yaptığı kötülüğü hiçbir erkek kadınlara yapmamıştır.

iş hayatı olsun, mahalle kültürü içerisindeki kadın iletişimi olsun, aklınıza gelebilecek her yerde bir kadının kuyusunu ilk önce bir başka kadın kazmaya çalışır.

hepsini geçtim, o ayı, kadın düşmanı, vandal dediğiniz erkekler de bir annenin eseridir.

"erkek çocuğudur yapar" kafasıyla çocuk yetiştiren kadınların ülkesi burası.
arada çay toplantıları yapıp dedikodunun dibine vururlar. hangi erkeğin penisi büyük hangi sözlük kızı kimlerin kucağında zıplamış falan en büyük mevzulardır. ulan kızlar hep kulağımız çınlıyor sizin yüzünüzden *
Çok pis gaza geldim.

- Peki ne yapacağız? Susacak mıyız?
- hayıırrr!

Yürü kitsune, arkandayız.
cok saglamdır
birbirlerini vurmaya kursunları yoktur
o derece.
selamlar.
gözlerimle gördüğüm dayanışmadır. memleketim kızları burada birbirini çok tutuyor. tek yürek tek bilek resmen.
Bunlar dayanışırken de saç baş yoluşurlar la (bkz: swh)

Ama izlemeside zevkli olur hee.
Kezbanlar birliğidir. Evet.
ya nolacağıdı? ortalığı erillere mi bırakacağıdık?
bir şekilde dahil olmak istediğim dayanışmadır.
peşinen şartlarınızı kabul ediyorum. şimdiden teşekkürler.

not: erillerin alayının amk. hepsi saçma sapan insanlar, ayakları falan kokuyo, allah belalarını versin.

not2: benim hiçbir yerim kokmuyor, tüm vücudumu kremliyorum, aynı siz.
Sözlükte var olamayan dayanışma çeşidi.
bunlar gerçek hayatta da aynıdır.

beğenmeseler de birbirlerine
-çok güzel olmuşsun
-müthişsin
-yiyişelim mi?

gibi tabirlerde bulunurlar,
bulunurlar ki zamanı geldiğinde aynı sözleri duyabilsinlerdir.

çok yapmacıksınız hatunlar.
çok.
katılmaktan memnun olacağım dayanışma.
Varsa kavga dövüş, sıfatsızları yerme, rencide etme, işte buradayım, bir pişt kadar uzağınızdayım kızlar, arz ederim.
bir birinin başlığını uplamak ve yahut nick altılarına entry girerek yapılan dayanışmadır.
erkek egemenliğindeki sözlüğe, marksist-feminist yahut sek feminist bir bakış açısı getirmeye dayalı düşünce biçimi ve buna bağlı olarak ortaya çıkması gerekli olduğunu düşünen kadınların dayanışması. bize ne amk.