bugün

evet oyledir yoksa yazin ortasinda tatilde barlarda olmak varken yada gunduzleri plajlara havuzlara gitmek varken yada ne bileyim insanlarla konusmak varken buradayiz demek ki sorun biz uuser lardadir efendim.hepimiz burada soylediklerimizi sadece burada soyleyebilen garip mahluklariz bizim icin sanal dunya ve sozluk disinda ozgur bir alan yok.
(bkz: diskoda iphone ile entry girmenin keyfi)*
(bkz: sahil kenarında sevişirken entry girmek)*
(bkz: özgürlük heykelinin önünden entry girmek)*
(bkz: sıçarken entry girmek)**
bir kez daha goruyoruz ki adam barda dagitmak varken entry girmekte, plajda denize girmek yada plajda yiyismek varken entry girmektedir, omegledan hatun tavlamak zaten bir asosyal davranistir sosyal adam sokaktan tavlar, ozgurluk heykelinde fotograf cektirmek x was here yazmak varken entry giren adam, arjantinde kizlara bakmak serin sulara girmek varken yine entry girmek.bir sosyolog olmasamda gordugum o ki halimiz durumumuz vahim dostlar.

asosyallik kanimiza islemis.
(bkz: bilgisayar başında sigara içerken entry girmek)*
--spoiler--
arjantinde kizlara bakmak serin sulara girmek varken yine entry girmek.
--spoiler--
sözlükte yazmayan herkes dünya turuna çıkıyor. *
(bkz: suyun altında entry girmek)*
(bkz: paraşütle atlarken entry girmek)*
(bkz: işyerinden entry girmek)*
(bkz: yıllık izni verdiler de biz mi gitmedik)
(bkz: yazar burda kendinden bahsetmiş)
sabahdan akşama kadar sözlük başında pineklemeyip akşamdan akşama yada ne zaman bilgisayar başındaysa bi iki entry çakan yazarlardan biri olarak şunu belirtmeliyim ki sözlükte ki her yazar için denilirse yanlış bir önerme olur.doğrusu için:
sözlükteki çoğu yazar aslında iletişim özürlüdür olucakdı.
(bkz: sanal iletişim)
Hayatını facebook'ta onun bunun fotoğrafına bakıp ayyy ne güzel eğleniyorlar diye iç geçiren yazarın müthiş söylemidir. Böyle düşünenlere söylemeliyim ki, aslında onlarında senin ve çevrenden fazla aktiviteleri yoktur. Facebook zaten asosyal oğlu asosyal bir sitedir,** birde oraya bakıp canınızı daha fazla acıtmayınız. * * *
çalışmaktan iş hayatından bi haber liseli gencin fikirleri bütünüdür. zira işyerlerinde bir hafta hadi bilemedin iki hafta izin alırsın bu yüzden akalan zamnalrında ya byük bölümünü işyerinde geçirirsin ve eğer imkanın varsa internete girere vakit geçirirsin bu vakit geçirme yöntemlerinden bir tanesi de sözlükte entry girmektir. şidi git ve *
sozluk goruldugu uzere gercekleri bir turlu kabullenemeyip ona buna inci jargonuyla yaklasanlarinda yeridir efendim ayrica.zevk ala ala izliyorum viskim elimde.
(bkz: hayat böyledir yigeen)
(bkz: havuzun içinde insanlarla konuşurken entry girmek)***
iletişimi mevsimsel olarak şekil değiştiren ve o şeklin dışına çıkmaması gereken bir kavram olarak gören, yaz mevsimini gözünde rio karnavalı olarak canlandıran insan fikridir. kendi halinde bir fikirdir ama aldığı cevaplar sayesinde iletişim kurma ihtiyacını gidermektedir.
asıl özür görendedir diyerek asla katılmayacağım genellemedir.
(bkz: hasikome)
ayni zamanda bu bunyeler goruldugu uzere tek jargonun arkasina saklanip kendilerini aklama cabasindadirlar.ben sosyalim ya bak calisiyorumda *, hatta hatta ben varya gecen sinemaya bile gittim uhuhuhuhu havasindadirlar evet evet hatta bir de sadece kurulup entry girmeyi o kadar severler ki kendilerinden once girilmis entryleri okuma zahmetine bile katlanmazlar.bilgisarlarinin basinda tipki benim gibi asosyal kisiliklerini saklayarak sokakta agizlarina alamayacaklari ucuk dusuncelerini buraya kusarlar.

selam ederim
zevkle izliyorum
* (bkz: sevişirken entry girmek) * *
dışarıda iletişim kurulabilecek kimse yok küçümsemiyorum ben çok kontak attım ama cevap yok
(bkz: doğuda öğrenci olmak)
Çok doğrudur, kabullenmemek hazımsızlık belirtisidir. Hem böyle olmasaydı kim kullanırdı sözlükleri...