bugün

gündelik yaşamda facebook'unu bile vermeyecek olan kızların, whatsapp grubuna katılma tereddütü; ankara gücüme gidiyor aga.
eyvallah gırgır geyik sizin en doğal hakkınız, fakat sözlükte oldukça aç bir kitle varken (bu aç kitle hem kız hem erkek tarafında eşit olmak zorundayım) neye dayanarak telefon numaranızı verme gafletinde bulunabiliyorsunuz anlamsız.

valla bacım, abicim, o grupta hiç tanımadığın adamlar olacak ya. işte seni öyle public sex şey yaparlar. bizim bi arkadaş şu an tek böbrekle yaşıyor.
bazi yazarlari tenzih ederek soyluyorum, neden eksi'de degil de burada yazdigimizi kanitlayan maldir. uludag sozluk'te gordugunuz insanlari sokakta, okulda, iste de gorursunuz cunku. hep bir sivrilme, bir kendini gosterme, bir ortam yapma cabasi. ama arkadaslar da hakli tabii, mesela formatsiz falan catir catir yazacaklari forumlara gitseler oradan kiz dusmez. gerci uludag'da da tikirinda isleyen bir formatimiz ve inanilmaz ilgili bir moderasyonumuz var ya, neyse. isterseniz birbirinizi bafileyin dostlar ama sizin whatsapp geyikleriniz beni zerre ilgilendirmiyo, cagiracagina gidip mesaj atarsin, sol frame'e yazmazsin oyle. nasil umutsuz vakalarsiniz.
Ac kitleden olmayan insandir. Ac kitle ne hic mi insan icine cikilmiyor neyin kafasidir bu lan diye sorulur.
tanımadığı insanların arasına herkese karşı numarasını vererek büyük risk alan insan. sonra vay efendim engelledim last seen muhabeti.

ulan bizim de vip whatsapp grubumuz var ama adamları en az 2-3 senedir tanıyorum da öyle konuşuyoruz.
belki ben psikopatim,manyağim,belayim hiç biriniz bilemezsiniz. sözlükte kimin ne olduğu belli değil. başina yakinda bela açabilir. sözlük arkadaşlariyla sözlükte muhabbet edilmelidir.
ya kendisi böbrek avcısıdır ya da böbrek avcılarının avı olacaktır.
Kimsenin kimseyi tanımadığı ortamda, tanışma, arkadaş olma fasilitesidir. Önyargılı yaklaşmak yanlıştır.
(bkz: kıskançlık)
(bkz: insan içinde konuşamamak)
bazı yarak kafalıların hala anlamadığı olgu. amına koduğum, o numaranı ekleyecek olan adam, yarın bir gün sırf nefes alabildiğin için sanki sana hallenmeyecek değil mi?
akabinde ise, bir ihtimal güvenecek ya da arkadaşlığını devam ettirme kararı alacak ya da gelen mesajlara cevap vermeme opsiyonunu kullanacaksın değil mi?

güven rotasında ilerlediğinde ya sevgili olacaksın ya da sanal seks yapacaksın. işin gerçeği bu. sonrasında da senin capslerin başka sözlük yazarlarına gidecek. adın orospuya çıkacak.

sevgili olma rotasında gidersen de ayrıldıktan sonra arkandan yemediğin laf kalmayacak sonra nick değiştirip bu amına kodumun platformunda geri görürsem seni işte o zaman ağzınıza zevkle sıçacağım. çok gördük böyle anonim adamları.

olay sadece sözlük erkeklerinde değil. sözlük kızları da az cazgır değil hani.

hümanistliğinizi iyi niyetinizi sikeyim.

bakti zamanında msn zirvesinde bile sevgilisi konuşmada var diye olay çıkaran ergenleri biliyorum ben.

tanıdığın, konuştuğun, hoşlandığın biri varsa git konuş adam gibi numarasını iste. mal mısın?

seviyorsan git konuş bence.
O gruplara seni çağıran mi oldu ya da zorlayan? insanların işine karışmayın karşim
Mal demek mallara hakarettir.