bugün

hbbia 'nın öncülük etmesi beklenen hoş gelişmelerdir.
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: uludağ sözlük le izdivaç)
çok ütopik değil ama enteresağn.
dolayısıyla bir sağdıça ihtiyaç duyulur. *
Olsada kuruyemiş ve pasta yesek dedirten yazarlardır.
dışarıda tanışmaktan farklı olmayan yazarlardır. yıl 2012 hala... amk dışarda nasıl tanışıyorsunuz ? buradakiyle farkı ne ?
Kesinlikle internette tanışmak gibi bir genelleme altında tutulmaması gereken eylemdir. Neredeyse her konu hakkında fikirlerini beyan ediyor burada yazarlar. Pek tabii entrylere bakarak daha iyi analiz yapılabilir. Eğer çoğu konularda ki düşünceler aynı ise neden olmasın?
Not: evlenin lan düğün falan güzel olur bak pastalar falan oyş.*
kısmetin sözlükten gelmesidir. sözlük içi sanal bir düğün töreni ile tatlandırılabilir.
Sözlük yönetiminin yeni yazarlar kazanmak için yazarları çifleştirmesi durumudur.
Kısmetin nerden saldıracağı belli olmuyor.
aykut1998 olsaydı everecektik amma kovuldu çocukcağız.
nicklerini verirseler pekiyi pek güzel butonlarına düğün hediyesi olarak 10 kere basılabilir.
(bkz: uludağ-i izdivaç)
zall ın altın takması gereken yazarlardır.

hayır hayır aslında onların zall' a altın takmaları gerekir, zall'ın oluşturduğu bir platformda tanıştıkları için.
internette tanışılan kız/erkekten hayır mı gelir diye düşünmemek gerekir. Kısmetin nereden geleceği hiç belli olmaz. Hadi hayırlısı.
Sözlükte kız var mı ki?
Beyler uyandırayım, kız takliti yapanların hepsi feyk. Zirvelere gelenler ise gariban öğrenciler, zall ceplerine harclik koyuyor, onlar da yazarmış gibi yapıyor hepsi bu.

Burda tanışıp evlenen bir çift biliyorum ben, dugunu hollanda'da yaptılar ama...
zall'ın nikah şahidi olması gereken evliliklerdir. öyle birşey var ise ve her kim ise mutluluklar. kısmet bu, nereden geleceği belli olmaz.
hollanda ya gidip evlenebilirler ancak.
doğruluğu muğlak olan durum.
"düğünde ne takacağız artı oy mu" sorusunu akla getiren olaydır. *
- damadın nesildaşından geline artı oy geliyor.
eğer varsa şimdiden tebrik ediyorum . günümüzde konuşup anlaşarak bile zor olan evlilik olayını sözlükte gerçekleştirerek ibretlik bir ders vermiş olurlar . *
davetiyelerin herkese birbir özel mesajdan atılacağı düğündür. Zall'ın mikrofonu alıp ''x yazarından 100 entry'e artı'' der mi? sorusunu akıllara getirir.

troll'lerin arka masalarda birleşip fıs fıs konuşacağı düğün olur.
bak buradan sesleniyorum benimle evlenir misin ? diye haykıran yazardır.
Efenim gençler tanışıp anlaşıp seviştikten sonra neden olmasın.
(#17186065) uludağ sözlüğün işe yaradığı gerçeği.