bugün

TrajiKomikliktir.

Torun tombalak sevip onlarla vakit geçirmek yerine burda fink atıp duriler.

işsizlik vesselam...
Ben dulum artık. istediğim gibi takılabilirim. Yihu!
Evet ya, boşandık. 15 yıllık ilişkim, 7 yıllık evliliğim bitti. Eylül - ocak arası Ne travmalar atlattım. Çok şükür kendime geldim artık.
Bunlar bana ait değil.

Montejdir.

Şimdiden sölim kasetlerim yok. Ona göre...
Bana dm.den sen hariç
Sözlüğün en karizmatik olgun erkeği diye mesaj attı.
Endişeliyim arkadaşlar.
Ha bu arada. Tengir budun'un işsizliğini alkışlıyorum.

Güzel işsizlik yahh.
ne yani evliyiz diye arabalıda olmayalım mı ? arabalı kızlar sellektör atsın tanışak.
1 Nisan itibariyle ben de bekarım boşandım. öncesinde ne işim vardı bilmiyorum. ama şimdi öyle mi? evet hala öyle. bir amacım yok.
Askerde iken doğulu birkaç arkadaş vardı. Eşleri ve çocukları olsa bile gizlice içeriye soktukları android telefonda tinder gibi uygulamalarla karı kız ile sexting yapıp bir yerlerini teşhir ederlerdi nude alırlardı. Bu yaptığınız eşinizi aldatmak dediğimde yok canım ne aldatması, yatağa mı attık lan sanki kızları diye cevap verirlerdi. Elalemin çıplak fotolarını almak ve +18 konuşmalar yapmak hem de evli ve çocuklu iken çok normal geliyordu onlara. Aynısını eşleri yapsa namus temizleme operasyonuna girişirlerdi. Hatta dedim birine yaptığının aynısını eşin yapsa ne yaparsın diye vururum Allah'ıma kitabıma hem de ikisini de demesin mi. Sen yaparken iyi o yapınca kafasına sıkarım yok ya yavşaga bak anasını keseyim. Tabi fazla da konuyu deşmedim çünkü adam hapisten çıkmış sabıkalı biri ne yaparsam yap dedim geçtim*
Evet şaka bir yana Evli barklı yazarların cevaplaması gereken amaçtır. Evli değilim evli olsam burada olur muydum olurdum herhalde. Kafa dağıtmak ve kimi entrylere smokeh43'ün anırdığı gibi gülmek için. bir de kimileriyle sohbet muhabbet oldukça insana iyi geliyor yoksa nude almakmış sextingmiş bize uymaz böyle şeyler*
Şüphesiz ki, torunlarına kız bakmaktır.
Milletin amacını dert ettiğiniz kadar dünyada amaçladığınız şeyin ne olduğunu düşünseniz belki kendinize bir yol çizersiniz.
insanları rahat bırakın. Eşi değilseniz sizi alakadar etmez.
Herkes kendini kontrol etsin başkalarını değil.
Sözlüğü amacına yönelik kullanmayan bir yazarın(!) haksız isyanıdır. Evli barklı ama önüne gelene yürüyorsa o ayrı tabi.
Amacım sadece biraz zaman geçirmek, gülmek falan. Birini bulmaya çalıştığım falan yok. Zaten çoğu yazar da erkek. Bir erkek kahveye neden gidiyorsa buraya girme sebebim de o.
girişte kimse bize medeni durumumuzu sormadı .