bugün

genelde "etek giyen kızla evlenen erkek salaklığı" gibi oldukça saçma sapan başlıklar açıp bilgi kirliliği yaratır bu adamlar. sanattan kastım güzel sanatlar, dünyada güzel olan her şey. gelip buraya edebiyat, fotoğraf, sinema gibi şeyler tartışmak, öğrenmek varken bunların attığı entry ve açtığı başlıklara maruz kalıyoruz. durumlar güç sözlük, yardım et rabbim...
Kesinlikle sana katılıyorum ama açtığı başlıkla sanatın ne alakası var diye sormadan edemeyeceğim. Onun yerine her sanat adı altında olan işlere laf edenleri örnek verebilirdin. Teşekkürler.
Sadece seksten konusan tayfadir. Ustelik bunun bir kismi kafasindaki tabular nedeniyle buyuttugu icin seksi bu kadar diline dolamistir, cogunun pek tecrubesi yoktur. Yani sozlukte hakikaten hicbir seyden anlamayan bos bir kitle vardir. Uzucudur elbette.
başlığı açan da sanattan anlamıyor gözüküyor çünkü güzellikle ilgili alan daha geniş olan estetik alanıdır. sanat yaratılmış güzelliktir. estetik barındırır barındırmaz bunlar çok derin tartışmalar ama gidip estetikle sanat aynı şey gibi gösterilemez. estetik doğadaki güzelliği de bilinçli yaratılmış eserin güzelliğini de kapsar ancak sanat doğadaki güzelliği kapsamaz.
yani dünyadaki güzelliklerin konusu sanatın değil estetiğin konusudur.
lanet olsun neden her defasında bu kadar zekalı olmak zorundayım inanın ben de bilmiyorum.