bugün

(bkz: kime göre güzel)
(bkz: neye göre güzel)
sorularının yöneltilmesi gereken yargılamadır.
mesajlaşılan erkeğin ben çıkmam gibi birşeydir.
saygılar..

derhal gönderilen mesajların geri iade edilmesi istenilmelidir. bu zaman da çirkin kız mı olur yahu? dedirtir. ölsündür..
vallaha ne güzel kız ne de çirkin kız yok hatta mesaj atan bile yok!
Durum baya vahim...
Sözlükte mesajlaşılan erkeğin çirkin çıkması ihtimalinden çok daha düşük ihtimaldir.
rakıya güve düşmesinden daha korkutucu bir ihtimal.
alınan bilete amorti bile çıkmamasıdır.
sözlükte kızlara mesaj da mı yazılıyor dediğim durum.
Sözlükte mesajlaşılan erkeğin çirkin çıkması durumumun erkeğe uyarlanmış hali. Dilenciye sahte para verilmesi durumunda başa gelen olay. Yada eski sevgilinizin bedduasının tutması durumu.
Kadın erkek farkına dair bir örnektir.

Msjlaşılan kız çirkin çıkarsa erkek çark edecektir.

Ancak mesajlaşılan erkek çirkin çıkarsa kadın aynen yazmaya devam edecektir.
sözlükteki erkekten umut bekleniliyorsa zaten durum vahimdir.
ne kadar ekmek o kadar köfte...

azim sorunu olanlara dert olmuş olasılığı yüksek sorunsaldır.

bak ifşacı sözlük kadınlarına...

katar liginde top koşturan gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkarmak için ne kadar çaba harcıyorlar.
lan bir ben miyim istisna sözlükte hep en güzelleri denk geliyor? ee tabi karma da adamına göre muamele yapıyor.
yüzde 95 dir.

ben şahsım adına söylüyom. dinleyin.
ben çirkin bir kadınım.
beklentiyi yüksek tutup pişman olmayın.
rica ediyom.
bence benle konuşmayın.
hııır.
Whatsapp ve sosyal medya yokken ne meriç telef olmuştur kim bilir. Gerçi msn vardı ama orda fake foto anlaşılmıyordu. Foto yollama da yoktu diye hatırlıyorum. Şimdi tel aldigin an kızın her bilgisine ulaşma şansın var.
Devamlı yaşanan ve erkeklerin canını sıkan durum. Tabi adriana lima sözlükte yazacak değil heralde gayette normal.
güzel mi bekliyordun ki, denilmesi gereken yazardır.
sözlükte mesajlaşılan kişinin bir kız olması neyinize yetmiyor diye sorulur kızı bulmuş güzelini arıyor.
Kel ve göbekli çıkanı var.
En azından bir ihtimal olabilir mi?
Ya acaba hani olsa ?

Ya erkek çıksa? Himmet abi ? Abi o tırnaklar ney öyle abi..
“internette görülen, buluşmaya gelen” gibi olmuş bu. sözlükte bir Einstein, buluşmaya gelen ilkokul terk.
nefes alsın yeter diyenler buraya...
(bkz: sözlükte mesajlaşılan kişinin kız çıkması) *
güzelide mi varmış. sonuçta kız çıkmış çirkin mirkin. ne bekliyorlarsa insta mı bura. ya çirkin ya şişman çıkacak.
Dün başıma gelen olay. Fotoğrafını gördükten sonra önce bir şok geçirdim. 10 saniye falan sürmedi bastım engeli. Fake hesap açıp mesaj atmaya başladı, insanları tipine göre yargılama falan filan dedi okumadım geçtim. Sanki kendileri bunu yapmıyor.