bugün

sözlükteki ırkçı zorbaların gazabına uğramış yazar çığlığıdır..!

kendi halinde bir hewal ile ne alıp veremediği olur insanların? sözlük bana insanların nasıl nefret dolu olduklarını bir kez daha hatırlattı..

bu zorba düzen bir gün yıkılacak.. ve bir çiçek açacak, bir kızıl çiçek.. o çiçeğin içinde hepimiz olacağız, o kızıl çiçeğin adı demokrasi çiçeği olacak..!
Hayır bok gibi şeyler yazıp, saçmaladığın için eksileniyorsun.
görsel

(bkz: peki)
Nasıl kürtsün önemli olan o. Bölücü isen eksilemenin ötesinde bir şey yaparım. Kendi halinde isen sorun yok.
(bkz: sözlük bize bahmiyi)
Bu kadar eksi almamın başka açıklaması olamaz. Çok düşündüm neden sevilmiyorum, neden sürekli hor görülüp örseleniyorum, neden her biri üstün zekamın mahsulü olan emek dolu entryler hunharca eksileniyor diye...
Oysa anladım ki tek suçum kürt olmak ve bunu haykırmakmış...

inandınıza sesim daha gür çıkacak. Hiçbir eksi beni yıldıramaz, aksine daha fazla güçleneceğim. Bıktım ırkçılığınızdan da faşistliğinizden de! Korkudan Antep sınırını geçemeyenler öfkesini benden çıkarıyor yaaa.
geceye bir kürt zırvası bırak.
Dua et ki sadece eksilemişler başka şeyler yapmamışlar...
Şu cümleden sonra devamını okuyamadan eksiye gitti elim.

--spoiler--
neden her biri üstün zekamın mahsulü olan emek dolu entryler hunharca eksileniyor
--spoiler--
Baran bana anlattı Kürtler çok eksileniyormuş.
Kürdüm kürdüz,zart kürt zort kürt diye diye kendi kendinize ırkçılık yaparsanız tabi eksilenirsiniz.hepinizin sonu böyle olacak.
Genelde boş beleş ve amaçsız, sürekli aynı başlıklara aynı şeyleri yazanlar eksilenirdi eskiden, şahsen ben hala öyle yapıyorum, Değişti ise bilemem.
seni kimse tanımıyor amk ne bu komplo teorisi dünkü bok.
görsel
En sevdiğiniz ilaçları da bırakayım lazım olur.
baktım da epeyce artilanan da bir yazarsın. neden eksilere odaklandin ? anlamak zor.

sanırım mız mız birisin. burada evrensel kurallar çerçevesinde düzgün yazılmış hiç bir şeyi çoğunluk eksilemez gördüğüm kadarıyla.

elbette senin fikirlerine katılmayanlar olacaktır. bu tümüyle kürt olduğun için değil güzel kardeşim.

türk de türk diyenle, kürt de kürt diyenin farkı yoktur. istenirse eğer insanlikta buluşmak gibi çok kolay bir şeyi hepimiz başarabiliriz.
Eksilenmen saçma sapan entryler girdiğin için olmasın sakın.

Demek üstün zekanın mahsülü olan entryler değilmiş ki; eksiliyorlar.
evde kaldı da, böyle de kafaya vurdu

evlendirin bunu geçer

zaten maho

bunun bir tane karnına

bir tanede sırtına yükledimiydi

tamamdır.
ben kimseyi ırkından ötürü artılamadım veya eksilemedim ama böyle düşünen yazarlar gerçekten varsa bu tür yazarları eksileyeceğim.
Bugün de farkına varmaktan kendimi alıkoyamadığım elem kaplı acı olay...
Benim ne suçum var ha? Neden fikirlerimle değil de milletimle gündeme geliyorum? Nasıl bir haset bu yarabbim! Öfkenizde kininizde boğulun!

Peki siz neden önyargılı pisliklersiniz? Karşınızda böyle zeka olarak hepinizden üstün birini görünce öfkeden kudurmadan edemiyorsunuz değil mi? Eğer böyle basit bir olayla rahatlayacaksanız durmayın devam edin, eksilere boğun beni. Lakin unutmayın, fikirlere eksi işlemez!

Edit: mağduriyet kasmıyorum, objektif bir bakış açısına sahip olan herkes görecektir bunu. Subjektiflikten çıkın biraz ve adaletsizliği görmezden gelmeyin daha fazla.
(bkz: sikmeseler bari)
Yalan olandır. Bu sözlük sana yetki vermiş daha ne yapsın? Hep mağdur hep ağlama. Evet.
kürt olmandan daha büyük bir suç olabilir mi?
Yolu doğru olanın şeytanı bol olur misali.
Eksiler bizi yıldıramaz.
Hiç üzülmüyorum, artı oy için omurgasız davranıp olduğumun dışına çıkmadım en azından. Neysem oyum, baştan beri buyum. Eksileyecek misiniz? Buyurun yapın.
Tatmin oluyorsanız ne mutlu size.
Baran artılasın seni emi.