bugün

açtıkları başlıklarla birbirlerine ayar verirler. o yetmezse özelden birbirlerine yardırırlar.
ergen liselilerin işidir, sözlük yerine okul çıkışında buluşmaları daha mantıklıdır.
ucuz yazarlardır...başlığa bir şey yazarsınız sindiremez sana bulaşır. çirkeftirler!
ergene bağlayan yazarlardır. ulan biriniz askerde, diğeri özel sektör bebesi. ne derdiniz var lan. yaşınızın adamı olun. hasta etmeyin lan beni.
Genelde silik olma öncesi yavşakların sataşması sonucu edilebilen kavgalardır.

tanımaz etmezsiniz ama gider ayak salça olurlar. Örnek: yine mi. Hayır üstelik fikirlerinin önemsendiğini falan düşünerek hakaret ederler.

ulan beni nerden tanıyorsun da 'aciz' gibi tabirler kullanıyorsun dangalak. Fake hesap kullananlar daha sık kavga çıkartırlar. iki entry ile insan sarraflığına soyunan sığırlar başlatır genelde.
(bkz: hepsine kafam girsin)
Bu sözlük ne size kalır ne bize yapmayın yazarları.
Kimse kavga etmesin.

Lütfen.
(bkz: klavye erkeği)
Güldürüyorlar. Evet.
Sıkıyosa dışarda buluşsunlar.
Çekirdekleri hazırlayın kavga var, dediklerimdir.
Mallardır.

Gerçekte saç baş girişmek dururken buradan kavga ederek ne zevk aliyorlar anlamıyorum.
Burada bu kadar kavga edecek enerjiyi nasıl buluyorsunuz hayatlarınız o kadar mı yolunda diye merak ediyorum.
hiç küfür etmeyen, mesaj alıp atmayan, açık dahi oylamayan, kimseciklerle muhatap olmayan bir yazar oldum ben mualla, burada insan var mı yok mu?

bırak artık felsefik takılmayı, sallanıyoruz fena mı?
Adama bir gülme getiren yazarlardır. Harbiden komik adamlarsınız. Evet.
Anonimliğine sığınıp boyundan büyük lafları yağdıran korkaklar olduğu sürece, gururuna yediremeyen adamlar hep var olacaktır.
Yeter dedirten kişiler. illallah geldi ulan sizden. gidesim var sözlükten sizin yüzünüzden. Lütfen yapmayın artık. Rica ediyorum. Evet.
Memati gibi gezen bebelerle yapması zevkli olan şeydir.
Daha önce 44 kez gitmiş 45. Kez geri gelen yazarları bunaltmıştır. Evet.
Şimdiye kadar 2 yada 3 defa başıma gelen olay. 2'si silinmeme neden oldu. O yüzden artık tabii kutsallarıma girmediği sürece gülüp geçiyorum.
Artık keyif vermedikleri aşikar.

Önceden kavgalar bile bir başkaydı doyardik da giderdik. Şimdi sen bana şunu dedin o bana bunu dedi iftira atiyonuz vidi vidi. Bir de bu yeni nesil çok gururlu. Sinirlenen silik olup gidiyor, önceki yazarlar çaylak olmadığı halde sol frame de yazısı gozukmeyene kadar gitmezdi. O derece.

Beyaz donlarin ortaya döküldüğü kavgaları özledim.
görsel
Artık reel dünyaya taşması gerektigini fark ederek fight club'ı kurmaya karar verdim. Birinci kuralı biliyorsunuz herhalde söylememe gerek yok. Istanbul merkezli olup diğer şehirlerde de zamanla şubelerimiz açılıp tam gaz hizmet verecektir. Ayrıntılı bilgi dm
Not: saçınızı ve tırnaklarınızı kestirmeyi unutmayın.
hepsini modlara ispitledim. muhtemelen çaylak olurlar.

deminden beri yok o mesajdan bana yürüdü yok sen niye kadınlı nick altın bıdı bıdı. sıkıldım!