bugün

insanı bilgi edinme ihtiyacından mahrum bırakır.evet.
Kaliteli birkaç kız yazar var ama pas vermiyorlar. Daha doğrusu burdaki hiçbir kız pas vermiyor.
Pipisiz olanını bulsak öpüp başımıza koyacağız.

Ör:kinamiyo
beni tenzih eder misin lütfen eko.
kesinliklikle hakkaniyetli önerme . yok aq yok hepsi varoş bunların .
hesabını silenler ya da silinenler oldu ama ben hem kız olup hem de kaliteli 4 yazar gördüm. ama son dönemde yazarlar tarafından kesin bilgi olarak kız yazar kalmadığı bilgisi kulislerde çok ciddi bir şekilde konuşuluyor. kız yok diye dert yanacağımıza kız yazarlar nasıl buraya gelir onun zeminini hazırlamamız gerekiyor. kızsız yazar çiçeksiz suya sözlük benzer, unutmayın.
Siz kaliteli olanları görmüyorsunuzdur. Ayrıca kız ne ya! 2021 olmuş öğrenemedin mi hala KADIN demeyi!
sözlükteki kız oranı vişne meyve suyundaki meyve miktarı kadar. bir söz vardır kız buldun da kılsız pardon kalitelisini mi arıyorsun.
sözlükte kaliteli kız yazar olmasının benim için bir önemi yok, kız olması başlı başına yeterli.
arkadaş şurada kim kadın kim değil, kim gay kim travesti söyleyin de herkes rahatlasın. tamam kimseyi sikmeyeceğiz.
Kız yazarın kaliteli olmasına gerek yok. Nefes alsa yeter. Burada dişi sineğe hallenen abazalar var.
En kalitelisi hilal biyikli iste hesap et.
Akillara acaba sen ne kadar kaliteli erkeksin veya kaliteden kastin nedir sorusunu getiren baslik. Bi de erkegin kadinin kalitelisi olmaz insanin kalitelisi olur be.
erkek kimliğim ile feminist olmaya zorlandığım başlıktır.