bugün

ulu sozlukte kaliteli ve kendini yetistirmis erkek sayisinin az olmasi durumu. hemen hemen hepiniz surekli eli biryerinde gezen, ezik, babasindan harclik dilenen tiplersiniz. bosuna itiraz etmeye kalkmayin sol tarafin hali ortada.
benim kalitesiz neyimi gördünüz? sorusunu akıllara getirir.
Sorun değildir. Evlenme programı mı bura kriter belirliyorsunuz. Evet.
Bim' de satılan kaliteli maldan daha az bulunur bu tür.
Valla bende bir erkek olarak katılıyorum. Bir girip iki başlığa entry'i gireyim diyorum. Yazılcak doğru düzgün bir başlık bulamıyorum. Hep seksli meksli şeyler. "Hayvan gibi şiii" valla.
Haklı söylem. Bazıları o kadar sığ ki 100 metre öteden dipleri görünüyor. Kültürlenin arkadaslar, okuyun. Ayaklarınızın üstünde durun.
erkek kız diye ayrım yapmaya gerek yok.
kaliteli insan sayısı az desek daha doğru olur.

ancak sözlükten insan kalitesi ne kadar anlaşılır orası da ayrı bir mevzu.
bir insanı burda girdiği entrylerle yargılamak yanlış. evet, sözlüğün üç kelimeden ibaret olmasını en de çok yanlış buluyorum ama bir kısım buraya kafa dağıtmak için, bir kısım gülmek, bir kısım insansa güldürmek için geliyor. çoğu kişi günlük hayatta karşılaştıklarını esprili bir dille anlatmaya çalışıyor, herkes bir görüşü savunan başlıklar açıyor. memnun değiliz ama böyle ülkede böyle başlıklar girilir ve ağzınızı açamazsınız. çünkü yıllardır "herhangi iki karşıt görüş daima birbiriyle çatışır" izlenimi verildi. yıllardır herhangi iki karşıt görüş birbirine düşürüldü. Bir nesil çatışmasa bile başka bir nesil çatıştı, çatışmayanlar da görüp çatıştı. ne yapacaksınız ki?

sözlüklerin arındırılmasının en kolay yolu tc kimlik api ile +18 önleminin alınması ama bunu da şu anki yazarlardan, özellikle onuncu ve on birinci nesillerden kim destekler?
akıllara "kalite bu topraklardam gideli çok oldu" sözünü getirmiş olay.
Bir elin parmaklarını geçmeyen durum.
Çok çapulcu var. Hep seks konuşuyorlar.
Doğrudur.
aslında yazarak kendini ifade edebilmek bir kalite belirtisidir ama arayışlarımız o kadar uyuşmuyor ki. burada bildiklerimizi, tecrübelerimizi, düşüş kalkışlarımızı paylaşabilir, birine bir fayda sağlayabilir, faydalanabilirdik. olmuyor. vasatlık öyle bir hakimiyet kurmuş ki. kıpırdayamıyoruz.
Sözlük kızlarının kalitesi de malumdur.
Kalite her zaman, her yerde, her konuda az bulunur.