bugün

Harun abiliğin icat edilme sebebi budur işte. o güzel Harun abiler o güzel silikleri yediler ve biz burada kezbanlara; o iğrenç triplerine kaldık. swh.
Bunu inkar eden ya 15 hayküye sahiptir ya da uludağ sözlük diye kadınlar kulübü forumuna gidiyordur.

Bakın adam yazmış çizmiş. Altında iki tane kadın olduğunu belli eden yorum var. Yapıcı eleştiri yok, yanlış bulunan bir nokta yok. Inkar bile yok. Çünkü herkes bu devranın böyle döndüğünün farkında.

Hah, sanmayın kadınlara suç buluyorum. E olum, benim de etrafımda uydu misali 50 tane merço dolansa ben de kendimi ilah zannederim. Bakin recep tayyip erdoğan'a da aynı durumdan ötürü kızmıyorum. Imkan vermeyin kardesim. Ebenize küfür edilse gidip açık oyluyorsunuz. Yapmıyoruz demeyin. Bu nickle sözlüğe geldiğimde beni kadın sanıp mesaj atanlar, açık oya boğanlar vardı. Şimdi de muhtemelen böyledir.

Neyse, gidem de karpuz çekirdeği çitleyem.
Valla katılmıyorum.
Ben ne yazsam düzgün de olsa saçma da olsa eksileniyor. Ayrıcalık mı bu şimdi? Bence tam tersi.
Gençler, azgın hemcinsleriniz kadın peşinde diye, bunları kullanan kadınlar var diye ne ben sizi suçlayabilirim, ne de siz beni suçlayabilirsiniz.

Burası anonim bir ortam. Kimin eli kimin cebinde. Kim kimdir belli değil. Kızlar aşırı güzel, erkekler sırım gibi, 135 cm omuza sahip ve para içinde yüzüyor.

Normal hayatta bir kız nerede bulsun herkül gibi adamı, adam da nerede bulsun 45 derece açıyla, gün ışığında güneşe bakarken gözü yeşil çıktı diye herkese o fotosunu yollayan fıstık gibi kızı.

Bırakın eğlensinler, takılsınlar gençler. Bir kerelik de kendisi değil, başkası olsunlar. Diğ mi ama?
Sözlükte kadın olduğunu düşündürüp, içimizi sevinçle dolduran tespittir.