bugün

merak edilen amac.

bildiginiz gibi sadece inanmakla is bitmiyor. gunde 5 vakit namaz kilmak, haramdan sakinmak, oruc tutmak, hacca gitmek lazim.

lakin; su sozlukte bir kisinin bile gunde 5 vakit namaz kildigini dusunmuyorum. hatta cogunuz kari kari kari diye sayiklayan ergenlersiniz.

e o halde niye butun islam icerikli basliklarda bitip islam elestirilerine gotunuzu olabildigince yirtarak cevap vermeye calisiyorsunuz ? amac ne ?

maksat arti kasmaksa bana mesaj atin butun entry'lerinizi artilayayim ama cok dindar gibi gorunmeyi birakin. komik oluyorsunuz cunku.

adamin asabini bozmayin amina kodugumun veletleri.
sözlükte islamiyeti kötüleyenlerin amacı nedir? inandığı şeyleri savunmasından daha doğal ne olabilir? Bu islamafobik tavırları bırakın da işinize bakın. hadi.
cennete hurilerle yatmak istiyen müslümandır kesin.
sözlükte islami elestirip sovenlerin amaciyla ayni.
Hakkı savunmaktır.
Zorunuza mı gitti layıklar?
(bkz: system error)
Savunma niçin yapılır düşünün, durduk yere degil bir saldırıya karşı savunma yapılır. Eğer saldırı varsa savunmak kadar normal bisey yoktur. Saldırganların boş beleş amaçları sorgunlanmaz iken böyle bir saldırıya karşı hakkı olan savunma yapanları hiç kimse sorgulanamaz.
islamiyeti savunmak komik bir cümle. islamiyetin savunulmaya ihtiyacı yok. veya söyle söyleyeyim: dünya da hiç müslüman kalmasa, bu allah (cc) ya zarar vermez. Zarar da, fayda da insana var. Ortada seçim var. bunlar savunma değildir. olsa olsa Ateistlerin zavallı hallerine acıma adına verilen cevaplardır. yol yakınken dönsünler diyedir. kendi iyilikleri için.

aman yanlış anlaşılma olmasın.

(bkz: ergene ergen diyerek hakaret etmek)
islamı savunmakla kanseri savunmak aynıdır.
sözlükte ateizmi savunanların amacı ile aynıdır.
Var böyle mümin kardeşler hatta seri eksilerle küçük kaçamaklar da yapıyorlar. önce diyorum hakaret etmeden küfür etmeden kendinizi ifade etseniz islamiyetin hep bahsettiği şu hoşgörüyü bir gösterseniz, biz zaten karışmıyoruz senin cennete gitmene.