bugün

yüzde doksan ılıktır. başka bir açıklama bulmak zordur.
eşcinsel olmasi muhtemel erkektir. hatta erkek değil erkeksidir. onlarin ellerine vermek lazim fotolarini.
Iffet yoksunudur. Yolludur. Aranıyodur. Baba ünvanının yakışmadığıdır.
medeni cesaret olduğu dile getirilir oysa ki söz konusu yer uludağ sözlüktür yani son zamanlarda inciden farlı olmayan yer. amaç bellidir tamamen ve tamamen ilgi çekmek şahıs kız ise ve az gideri olduğu düşünülüyorsa zaten sözlükteki ilgi açlığı giderilmiş olur.
(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti)

bu ve bunun gibi erkek yazarlar daha çok foto paylaşır sözlükte. peki neden sadece kızlar üzerinden dönüyor muhabbet? neden olacağıdı zerdüst, erkek yapınca medeni cesaret oluyor, kız yapınca ilgi orospusu ehehe. evet sadece nicki ve resmi sebebiyle ilgi görenler de var, ama kardeşim resmini paylaşan erkek yazarlar ilgili de iki kelam etsenize la.
Paylaşıp paylaşmaması kimseyi ilgilendirmeyen durum. Olay paylaşması değil bunu mesele yapan bizler. Fotoğraf paylaştı diye bin tane nick altı yaz başlıklar aç ilgi göster sonra bu yazar ilgi budalası de. Yahu sensin ilgiyi gösteren gösterme o zaman. Paylaşmak paylaşmamak kişiye ait sözlükte paylaşılması yasaktır diye bi kural var mı? Yok. O zaman ilgi gösterme kardeşim bu kadar basit. Ayrıca erkek paylaşınca cesaret kadın paylaşınca ilgi bilmem nesi demek komik.
ulu orta yapılan resim paylaşımına karşıyım. resmen kendini pazarlamaktır bu. ha arkadaşına özelden resmini yollarsın. çünkü yolladığın kişiye özeldir.
sözlük ile kozmik odayı karıştırmaktır .

sözlük gizli ve sırlar dolu bir ortammış gibi yok foto paylaştı ifşa oldu , reklam peşinde , seks arıyor gibi benzetmeler
abes , kendine güvenen paylaşsın kişi bu riski alıyorsa problem onundur . ve ciddi problemdir sözlük abazalar ve ergenler ile dolu iken
fotoğraf paylaşma cesareti gösteren hatunu takdir etmek lazım .

(bkz: medeni cesaret)
medeni cesareti yüksek falan değil, bildiğin sazan olan yazarlardır. allah korusun birisi size takar (etraf manyak dolu), başınıza birşey gelir.
çok paranoyakça görünebilir ama, bazen yazdığımız şeyleri çoğu kez gerçek hayatta söyleyemiyoruz. dilimiz daha uzun, sivri ve sert oluyor. hele birde siyasi içerikli entryler giriyorsanız kusura bakmayın ama sazansınız.
internet kriminalitesi çok yüksek bir yer.
yazdıklarından utanmayan, dışarda neyse sözlüktede aynı olan insandır.

merak eden varsa hiiç çekinmeden face verilir. bunlar ufak sorunlar.
hiç biri güzel ve yakışıklı değildir.

bu özgüven nereden geliyor biri anlatsındır.

sevgiler...
Kendinden başka kimseyi enterese etmeyen yazarlardır.

Neyimden utanayım da paylaşmayayım hı?
Tabi paylaşacağım! * *
fotoğrafını sözlükte paylaşan prensestir.

görsel

kapşonlum adidastır. ahahah. ~~

edit:prensesi üzdünüz...
(bkz: attention whore)
sarisaclarimdanbensucluyum nickli prensestir. Gerci o gözlerini paylasmis sadece ama idare eder.
ve bunu beğenen prensler. bir kez daha öpüyorum seni zall.
gün geldiğinde bende bu kervana katılacak mıyım diye merak ettiğim yazarlardır. umarım katılmam ama ben gizli kalmayı seviyorum.
öz iradesiyle bunu yapan yazarlardır. amaçları ilgi aramak olabilir; fakat bu bizi ilgilendirmez. sonuçta kendi fotosunu isteyerek atıyor. buraya kadar sorun yok.

ama bu arkadaşlardan bir ricam var. lütfen eleştirilince veya eksi oy alınca ağlayıp beğenmeyenleri kıskançlıkla suçlamayın. işte o zaman çok itici oluyorsunuz. yahu foto atan herkesle dalga geçiliyor, herkese eksi veriliyor. dün gece bi foto attım, 60 civarı eksi geldi, nick altımda dalga geçildi. ben de onlarla bir olup kendimle dalga geçtim. herkes birbirine sallıyor işte. gerçek hayatta o insanlarla tanışsan yüzüne karşı öyle kolay dalga geçeceğini mi sanıyorsun? anonim ortamda olmamın tadı çıkarılıyor sadece. sen de gül geç. diğer yazarların "ooo süpersin allahım çok yakışıklısın/güzelsin" diye ölüp bitmesini mi bekliyorsunuz cidden? bi de altına edit yapıp "ksknçlar.s" demiyorlar mı gülmekten yerlere yatıyorum. özgüven eksikliğinizi bu kadar belli etmeyin.

eyyorlamam bu kadar. eleştiriye, dalga geçilmeye alışık olmayan ve hemen her yazara yapılan bu muameleyi şahsi algılayanlar bi zahmet uğramasın sözlüğe. çünkü oyuncağı beğenilmeyince ağlayan küçük çocuklardan farkınız yok.
Alayı ibne, yollu ve pasif gaydir.
o ne özgüven o.
psikolojik sorunları olduğunu düşünmekteyim.
eziktir. sözlük ne sikim de fotoğraf paylaşacağım. kimsiniz lan ne kadar yer işgal ediyorsunuz hayatımda da foto paylaşacağım. itin köpeğin maskarası olmak isteyen paylaşabilir.
beni eleştirin hiç kızmam. haklısınız.
Acıyorum bazen.
asosyal tipsiz ibnelerin kıskanıp laf ettiği yazarlardır.