Son zamanlarda da kusur gibi suç gibi gösterilmeye çalışılan olay. Ne var insanlar birbirleriyle iyi geçiniyorsa iki muhabbet ediyorsa. Herkes sizin gibi geçimsiz mi ona sarsın buna sarsın?
Tanımıyorum ama kalıbıyla atletli tengrinin ona buna yanlamasından keyifsiz olmamakla beraber donuz sözlükte kullanılabilinecek en temel haktır. Nickaltı, entry altı, özel mesaj, açık eksi sıkıntılı bir psikolojinin göstergesidir. Kaldı ki mesajını falan engellemişim insan az utanır da salça olmaz artık.
Eskiden vardı. Şimdi yok.

Güzeldir kafa dağıtır, sohbet edersiniz. Reel arkadaşlıktan pek farkı yoktur.
Çok normal dürüm.

ben özellikle kız arkadaşlarımdan meme fotosu istiyorum sağ olsunlar kırmıyorlar canlarım benim. Yerim amk.
Sözüm sözlükten dışarı ama ‘hayatsız insan’ diye bir tür tanımaya başladım. Sabah akşam hiçbir özeli, ailesi, arkadaşı, sevgilisi, sevdiği, duygusal durumu yokmuşçasına hunharca sosyal platformlarda aktif... Korkunç ve üzücü. Size üzülüyorum dostlar gelin nefes egzersizi yapalım.
Eğlenceli olaydir.
Bir saat önce bir arkadaş edindim. Cuma günü aspavaya götürüyorum. Kaliteli arkadaş dedigin buna derim. Beraber lahmacun yiyip arkasina tatlıyı gomcez.