bugün

bugün başlatılması gereken kampanyadır.

başlatıyoruuuuum baş lat tıııııım.
Reddettiğim kampanya.
Allah'ın a sının büyük yazılıp yazılmaması mühim değildir sevgili müminler. kuran'da ya da dinde böyle bir kural yok, buna takılma. A'nın büyük olması tüm özel isimlerin baş harflerinin büyük olmasından kaynaklı bir durum. yani imla kuralı, iman kuralı değil. g.tünüzden element uydurmayınız ve gereksiz enerji sarfiyatına yol açmayınız pls.
Allah'in a'sini bile kucuk yazarken titreyen yurekler varken,olmasi gereken kampanya.
güldüren kampanyadır. anca boş işler adamısınız.
katılıyorum. cümle içinde özellikle büyük yazıyorum ama kendiliğinden küçülüyor halbuki özel isim yani.
Desteklenen kampanyadır. Evet.
Çok tuhaftır ki özel mesajda bile büyük yazılabilen tek harf "d"dir. Ama iki nokta üst üste ve büyük d yazınca d büyük gidiyor karşıya da. Ama a harfinde böyle bir şey yok.

görsel
Şamanizmin ş’si de büyük yazılsın lütfen.
Kesinlikle sonuna kadar destekledigim kampanya. Buyuk harf ozelligi artik etkinlesmeli. Zira bazi dini ve milli degerler kucuk harfler ile ifade edilemeyecek kadar onem ve kutsallik ihtiva ediyor. bu gibi kavramlari kucuk harflerle ifade etmek bir yerde saygisizlik olustuyor gibi. O yuzden bir an once bu yanlis duzeltilmeli.
Adam dine küfrediyor sen harfe mi takıldın şakir?
müslüman mahallesinde salyongoz sattırmayız. inançsız insanlar buna saygı duymak zorunda. desteklenen kampanyadır. ayrıca allah ın a sı küçük diye allah kendinden bir şey kabetmez. sonuçta kasıtlı olsun diye yapılmış bir durum değil. yani olsa da olur olmasada fakat olursa güzel bir hareket olacağı kesindir.
Sivaslının s si de büyük yazılırsa destek veririm.
Olsa güzel olur. Desteklerimi esirgemem. Her zaman da büyük harfle yazarım.
dünya üzerindeki gelmiş geçmiş tüm tanrıların adlarının ilk harfi büyük harfle başlayacaksa kabul edilebilir fikir.
tüm özel isimlerin ilk harfi büyük yazılsın. bu daha mantıklı.
düşünsene Allah diğer dünyada diyor ki eyw kral her şeye tamam ama o sözlükte ismimi guccuk harfnen yazmayacaktın.
koskoca dağı taşı yaratan allahınızın buna alınacağını hiç sanmıyorum.
allah’ın buna takıldığını sanmıyorum.

T: bir şampanya. Aman kampanya.
Süper (!) beyinlerin sözlük de bulunduğunu görüp nasıl iftihar ediyoruz anlatamam.

En basit yolla anlatalım:

Allah yazarken büyük harf ile yazmayı özel isim diye savunmak mantıklıdır. Ama özel isim diye sözlükte bu özelliği savunurken şeytan da özel isim, put da özel isim, kâfir de özel isim firavun da özel isim ve Allah'ın lanet ederek elin kurusun diye beddua ettiği (müslüman beddua eder, bakınız; Tebbet süresi) Ebu leheb de özel isim ve onların da hakkını savunmuş oluyorsunuz.

Türk-Türkiye diye özel isim hakkını savunurken, PKK ışid PYD nin de özel isim hakkını savunuyorsunuz veya bir insanın özel isim hakkını savunurken Hz. Muhammed, Atatürk ile Türkiye ve Dünya da siyaset arenasında inönü, Bayar, Gürsel, Korutürk, Evren, Sezer, Gül, Erdoğan, Esad, Trump'ın da hakkını savunuyorsunuz.

Aynı zaman da terörist Fetullah gülen ile apo gibi insanlık düşmanlarının da özel isim hakkını savunmuş oluyorsunuz.
Bir isim büyük harf ile yazabilirsiniz, tıpkı Güneydoğu'da olduğu gibi dağlara taşlara her şey vatan için, Türkiye de yazabilirsiniz.
Ama apo'yu hapisten çıkarıp bir refarandum propagandası ve süreci yapsanız malum yerler Türkiye değil Kürdistan olsun kararını vermesini önleyemezsiniz.

Bu ülke de hangi siyasi düşünce inanç kimlik taraftarı olursa olsun bu insanlara gerçekten hayranım.
Aynı zekâ seviyesinde, aynı yaklaşım, aynı bakış açısı, aynı değer yargılarında olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Aslında bu iyi bir şey, bilmeden de olsa karşısında oldukları düşünce hakkını da savunmuş oluyorlar.
Benden tam destek.
Insanı insanlıktan çıkardığınız yerde fark eder mi allahınızın asının büyük yazılması diye sormak istediğimdir.
güncel Önemli Başlıklar