bugün

kendisine, böğürüyorsun tepkisinin geldiğini ifade etmiştir.
şu an konuşan kadın uykumu getirdi.Kapat lan telefonu.
(bkz: genç okanlar rahatsız)
normal efendim, bu ses sistemiyle daha çok azarlanırsın sen.
okan bayülgenin sözlükleri takip ettiğini, özellikle de uludağı okuduğunu söyledikten sonra daha çok başına gelebilecek durumdur. vay efendim okan bizi okuyor dur programın da uçuşan sinekten bahsedelim, okan bizi okuyorsa zeki enes akkanı bana ayarlasın falan bunlar daha çok olacaktır sevgili okan bayülgende reklamını yapacaktır. malum hedef kitle gençler, en çok gençte sözlüklerde. vay anam reklama bak.

ha gerçekten okuyorsa kendisi hakkındaki eleştirileri daha canlı görmesi ve değerlendirmesi hoş olabilir. fazla bağırmasın misal yada espri olsun diye milletle dalga geçmesin falan filan.
insanların sadece takip ettikleri kişileri eleştirdiğinin göstergesidir.

bu da direkt olarak sözlüğün okan'ı takip ettiği anlamına gelir.

ama azarlamak da denmeyebilir sonuçta eleştirmek eleştirilmek güzeldir.

(bkz: yumuşatalım uğurcum)
kaçınılmaz olan durumdur. en ufak hata kabul edilemez hale gelip büyüdükçe büyür. her ölümlü elbet azarı tadacaktır. öven de çok söven de çok, bu gayet normal bir durumdur. en basit örneği; adam reklamımızı yapıyor daha ne olsun diye düşünmüyoruz da, artık okan bayülgen sözlük okumasın kampanyası diye başlık açıyoruz. bu da bir nevi azar işte...
ayrıca bakınız;
(bkz: okan bayülgen in okuyacağını bilerek entry girmek)
okan'ın takip ettiği olaydır. an itibariyle okan medya kralı'nda konuya açıklık getirmek için ses sistemiyle ilgilenen elemanı tarık'ı konuşturtmaktadır.
not: konuya açıklık getiremeyerek yeni azarları tetiklemiştir.
program bence çok güzel devam ediyor.En azından diğer programlara nazaran çok iyi.Her program gibi bunda da aksilikler yaşanabilir,doğaldır.
o mertebeye ulaşmak için daha kırk fırın ekmek yemek gerektir. bir abesle iştigal, bir gençlik ateşi ya da bir çeşit uzun süren ergenlik dönemi hezeyanıdır. zamanla geçer. büyüyünce yani.