bugün

ateistler sözlükten atılsın.
(bkz: bu entry sakıncalı olabilir uyarısı)
Silik yiyenlerin yan hesapları tespit edilince o hesaplar da silik yesin.
nicklerin altındaki oy kullanma butonlarınına yanına troll'leri kolayca donuza ekleyebilmek için x işaretli bir buton konsa tadından yenmez. şu anda kendilerini donuza almak için önce ben sayfalarına gitmek oradan gitmek gerekiyor. oysa kendilerinin yazar istatistikleri bizi son derece az ilgilendiriyor. zaten ben onu ben sayfasından değil ki, yazdığı entry'den donuz'a alıyorum, o yüzden tek hamlede kolayca bu şekilde yapılabilir.

not: kalp butonunun yanı olabilir mesela.
Başlık açınca ilk entry'i sesli girebilme olanağı.
Şimdiki durumda başlık açıp ilk entry'i girdikten sonra sesi ekleyebilmek için entry'i editlemek gerekiyor.
Müslüman yazarlar silik yesin.
Kendi entrylerimizden beğendiklerimizi, favorilerde olduğu gibi kolay ulaşabileceğimiz bir link altında muhafaza edebilmek yararlı olurdu.
Bazen lazım oluyor, eski entrylerimi taramakla çok vakit harcıyorum.
ukte butonuna bastığımızda yazıların random şekilde gelme seçeneği olsun. alfabetik sıra gelince kim bakacak binlerce ukte'ye diyor insan.

ayrıca hatalı açılmış ukte başlıkları da silinebilmesi için gammazlanabilsin.
Eş dostun yanında girdiğimizde "bunlar ne böyle? bunları mı okuyosun sen burda?" Tepkisi almayacağımız bir sol frame.
anlamsız ve küfür içeren,kadınları aşağılayan başlıklar girilmesin.
Mobil gece modu.

Şöyle erotik bir şeyler olsun zall.
Başlıklara bir düzen allasen, sözlük mü oyun parkı mı belli değil.
tema seçeneğinin çeşitlenmesi. ya da kendimiz renkli temamızı kendimiz yapabilelim. en azından birkaç renk konsun hayrına. neden olmasın ki ? sıkılıyor insan hep aynı renklerden.
edit. tema önemli ama kızmayın sürekli burada durunca sıkılıyorum ! sizin gibi girip çıkmıyorum.
çaylaksız premium üyelik.
Yazarlığın 10 entry sonrasında değil hak edilerek alınması gerektiğini düşünüyorum. Sonrasında trollere prim veriliyor yoksa.
Mobil uygulamanın daha işe yarar daha indirilebilir ve daha estetik olması.
hepiniz gider misiniz bi şey deniyecem.
hemşerim kusura bakmayın ama bu mobil uygulama olmamış gibi..
araya ufak ufak da ipnelikler sıkıştırmışsınız, anlamamış değiliz yani..
ama yok ya yok harika olmuş bi 5 senede bununla uğraşırsınız şimdi..
fakir misiniz nedir anlamadık ki.
Cinsiyetçi başlıkların önüne geçilmesi.
Farkındayım, çok şey istedim.
troller yazarlıktan atılsın.
seviyesiz başlıklar kaldırılsın.
Mobilde entry girerken heyecanla yazmaya başladığımız şeylerin birdenbire silinmesi sorunun çözülmesini istiyorum. Çok mu şey istiyorum? Vallahi yazma şevkim kırılıyor böyle durumlarda.
sözlük yazarlarının itirafları değişsin ulu itiraf olsun .
(bkz: uludağ sözlük eksikleri/#35143014)
genel istatistikler sayfasına en çok engellenen ilk 100 yazar istatistiğini getirilmesi. hatta profil sayfasında o yazarın kaç kişi tarafından engellendiğinin de gösterilmesi kullanışlı olabilir diğer sözlük yazarları tarafından. belki kendine çeki düzen veren falan da olur, sanmıyorum ama.
rakı, kavun, beyaz peynir.

sözlükle ilgili görülmeyebilir başta ama, çok ilgili. ayık kafayla çekilmiyor bu sözlük.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar