bugün

çay paketi fırlatmayın ama kargo ile yollayabilirsiniz. yazarken ihtiyaç.

"yönetim uyuma yazarına sahip çık!".
Yeni bilgili biliçli yazar arkadaşlar alımı yapılsın. Sözlük e biraz daha keyif gelir.
Sözlüğün adı uluSözlük olsun..
sözlük zaten sanal ama daha sanal bir server kurulsun. hani oyunlarda serbest mod vardır ya böyle tüm silahlar açık para sınırsızdır ya da easy modda botlara karşı oynamak gibi. benim gibi ihtiyarlamış yazarlar için bir bölüm yapılsın, 2010-2015 yılları arası başlıklar entryler çıksın karşıma, böyle botlar arada artı versin eksi versin eksi başlıklar spam entrylerle hortlasın. çok şey mi istiyorum. evet, bakıyorum da çok şey istemişim.
Artık gerçekleşme ihtimali olmasa da gene de içimizden geçendir.

görsel
msn'da olduğu gibi burada da ekranı kaplayan gitar parçalayan manyak, ekrana su atan haylaz gibi şeyler çıksın. dondurmasını düşüren küçük kız mesela.

eski neslin gözleri yaşlı. gelin birlikte ağlayalım.
Entry silmeden önce bir kaç kez daha düşünülsün.
Borçları yapılandırın.
rakı, kavun, beyaz peynir.

sözlükle ilgili görülmeyebilir başta ama, çok ilgili. ayık kafayla çekilmiyor bu sözlük.
genel istatistikler sayfasına en çok engellenen ilk 100 yazar istatistiğini getirilmesi. hatta profil sayfasında o yazarın kaç kişi tarafından engellendiğinin de gösterilmesi kullanışlı olabilir diğer sözlük yazarları tarafından. belki kendine çeki düzen veren falan da olur, sanmıyorum ama.
(bkz: uludağ sözlük eksikleri/#35143014)
sözlük yazarlarının itirafları değişsin ulu itiraf olsun .
Mobilde entry girerken heyecanla yazmaya başladığımız şeylerin birdenbire silinmesi sorunun çözülmesini istiyorum. Çok mu şey istiyorum? Vallahi yazma şevkim kırılıyor böyle durumlarda.
troller yazarlıktan atılsın.
seviyesiz başlıklar kaldırılsın.
Cinsiyetçi başlıkların önüne geçilmesi.
Farkındayım, çok şey istedim.
hemşerim kusura bakmayın ama bu mobil uygulama olmamış gibi..
araya ufak ufak da ipnelikler sıkıştırmışsınız, anlamamış değiliz yani..
ama yok ya yok harika olmuş bi 5 senede bununla uğraşırsınız şimdi..
fakir misiniz nedir anlamadık ki.
hepiniz gider misiniz bi şey deniyecem.
Mobil uygulamanın daha işe yarar daha indirilebilir ve daha estetik olması.
Yazarlığın 10 entry sonrasında değil hak edilerek alınması gerektiğini düşünüyorum. Sonrasında trollere prim veriliyor yoksa.
çaylaksız premium üyelik.
tema seçeneğinin çeşitlenmesi. ya da kendimiz renkli temamızı kendimiz yapabilelim. en azından birkaç renk konsun hayrına. neden olmasın ki ? sıkılıyor insan hep aynı renklerden.
edit. tema önemli ama kızmayın sürekli burada durunca sıkılıyorum ! sizin gibi girip çıkmıyorum.
Başlıklara bir düzen allasen, sözlük mü oyun parkı mı belli değil.
Mobil gece modu.

Şöyle erotik bir şeyler olsun zall.
anlamsız ve küfür içeren,kadınları aşağılayan başlıklar girilmesin.
Eş dostun yanında girdiğimizde "bunlar ne böyle? bunları mı okuyosun sen burda?" Tepkisi almayacağımız bir sol frame.