bugün

Derin ve karanlık bir kuyuya düşmüş de her an yere çakılmayı bekler gibi.
görsel
Ortaya karışık.
Pazar sabahı misafir olduğu evde erken uyanan biri naaıl hissederse tam olarak öyle hissediyorum.

Ev sahibinin yanına yılışsam mı gidip acaba.
Kalkıp bi çay koyup kahvaltı etme isteği.
"Yıldızlar nasıl yaşar?" Dedim.
"Kendini yakarak." Dedi.
görsel
uçuyorum ben.
onu hayatımdan çıkarmak, ona dair her şeyi canımı yaksa da silmek zor ama gerekli olanmış.

içim acıyor.
Eksik...
Uykulu.
nefrettir. gene terör saldırısı gene toprağa düşen gencecik bedenler gene aşağılık kahpe teröristler gene kendisine dokunmadığından şehitliği "öven" göt yalayıcısı ekmek kafalı gerizekalılar. böyle bir durumda insan ne hissedebilir ki nefretten başka.
Kötü hissediyorum, hem de çok.

Çünkü yitip giden 8 can var Şemdinli de.

Nasıl iyi olabilirim ki?

Ve sivillerle beraber 18 oldu.
Bugün benim doğum günüm.Dün gece kız arkadaşım hediyemi getirdi.Erken vermek istemiş.Ona aldığım tek taş yüzüğü geri getirmiş bana.Bunun için doğum günümün bi gün öncesini seçmiş insaflı davranıp.Ya bugünü seçseydi.
Çok tatlı bir uyku,ve henüz tanımlanmamış bir his.
döktüğün kanda boğulacaksın o.ç. demirtaş.
içim kıpır kıpır, Beşiktaş'ımın maçı var.
Bir haftayı daha bitirdim. Pazartesiden pazara sırasıyla; eğlendim, şoke oldum, hayal kırıklığı atlattım, ağladım, sıkıldım, güldüm ve sonunda hafta sonu ile birlikte duygularım tatile çıktı. Ben evde oturdum dönüşlerini bekliyorum.
Bomboş hissediyorum. Tuhaf duygular tarifi zor şeyler hissediyorum.
boşluk.

evet hemde en kocaman olanından.
Huzursuzluk. Tensel özlem. Şüphecilik. Aşırı sosyallik üzere aile içinde hafif asosyallik.
sigarayi birakmaya calistigim icin inanilmaz strestliyim...
Köylüsü yanmış tarla gibim hissediyorum.
böyle sanki karışık çerez tabağındaki kimsenin almadığı genelde en sona kalan beyaz leblebi gibi hissediyorum.
güzel bir parça dinleyip eskişehir'in boş sokaklarını izliyorum.

https://open.spotify.com/...ck/5k1pVIUZgQexI7uVLvkGaR
Motosikleti silmem ve okula gitmem lazım. ilginçtir ki 9 ay kış olan karabükte güneşli günler bu sene bitmek bilmiyor ve hergün birşeyler silmek zorundayım.