bugün

Amacsizca gun boyu fox kids cizgifilmlerini izlemek.
peynir, ekmek ve karpuz üçlüsü.
(bkz: yedi numara)
yasaya yasaya cin' de yasayan kuzenim. cok ozledim onu
Cocker cinsi köpeğim. 1 sene beraberdik it oğlu itle. Evde yenmedik eşya bırakmamıştı, mecburen vermiştik. Özledim seni fıstık.
Içli içli, sümüklerim aka aka ağlamak.
çocukluk yıllarımı. mahalle maçları, meybuz, apartman kapılarında oturmak, internet cafe de counter kapışmak. * *
duygulardır.
her zaman söylerim: bir insanın özlediği hiçbir zaman bir nesne ya da kişi olamaz. insan, etkenin kendisinde bıraktığı duyguyu özler. ben mesela; erik ağacına tırmanmayı çok özledim ama şimdi tırmansam aynı duyguyu alamayacağımı biliyorum. sonuç olarak duygusunu özlüyorum.
sevgilinin ilgisi.
(bkz: ahmet kaya)
eskiyi özlüyorum hep. ve eski özlemiyle de ölüp gideceğim biliyorum. çünkü yeni ne varsa hayatımda eskilerinin yerini asla doldurmadı, doldurmayacak.
eskiyi özlüyorum hep. ve eski özlemiyle de ölüp gideceğim biliyorum. çünkü yeni ne varsa hayatımda eskilerinin yerini asla doldurmadı, doldurmayacak.
o kadar çok şey varki. çocukluğumun bazı kısımları. masum olduğum zamanlar, onunla vakit geçirdiğim, teninine dokunabildiğim, kokusunu içime çekebildiğim anlar. sonra deniz kıyısında hiç bir derdim olmadan yatmak. sadece akşama nereye gitsek ya da ne yesek dediğim zamanlar.
(bkz: anne)
çocukluğum, kuzenim.
eriktir efendim. olsa da sulu sulu yesek.
Çocukluk yılları, tasolar, sokakta top oynamalar, ilkokulda hoca 5 verince herkese hava atmak, pokemon ve Tsubasa vs... diye uzatılabilir.
oyuncak pembe köpeğim sözlük. çok özledim. çok seviyordum onu. doğum günümde alınmıştı. kaç yaşıma giriyordum tam hatırlamıyorum. fotoğraflarım olsa pastanın üzerindeki mumları sayıp yaş tahmini yapardım ama onlarda yok. çocukluğumu özledim ben galiba sözlük. pembe oyuncak köpeğimi özledim. ilk masal kitabımı özledim, annemin bana her akşam okuduğu. küçük mutfağımızı özledim, annemin peşinde dolandığım.
boya kalemlerimi özledim. boyama kitaplarımı. sayfalar dolusu boyama yapardım. ne kadar da renkliydi her şey güzeldi ileride olacak renkli mutfağımızı özledim sözlük. onu da özledim. en çok da onu özledim.
saymakla bitmez. ama.
1997 yılını ve öncesini oldukça özlüyorum nedeni ise hayatımda before & after özelliğini taşıması.
fakat eskileri unutmamak ama oralarada takılmamak lazım özlemler güzeldir fakat insanları başka yerlere götürebilir.
istesen de gerçekleştiremeyeceğin şeylerdir bazen özlediklerin. (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
dişi sözlük yazarı.
Hatırlar mısınız, küçükken GTA ilk çıktı sıralarda internet cafelerde GTA şifreleri yazan bi kağıt olurdu, masadan masaya dolaşırdı. Hey gidi günler.
birisiyle gerçek duygularımı paylaşmayı o kadar çok özledim ki, ama etrafımda buna değer bir insan hala yok.
masum insan özledim ben. utanmayı bilen, yanakları kızaran, gözlerini kaçıran ama adam. içinde fırtınalar olup, susan, haksızlıklar karşısında ki tek amacı kendisini temize çıkarmak olmayan. sadece kendisi için yaşamayan, insanlara değer verip, anlayışlı olan, yalan nedir bilmeyen, dürüst adam özledim ben.
(bkz: sapan savaşları)