bugün

evimi özledim.
Çocukken izlenen çizgi filmlerde oluşan heyecandır. Acaba ash bu bölümde hangi pokemonları yakalayacak, tsubasanın final maçı daha kaç bölüm sürecek gibi sorular sorduğumuz dönemdir.
huzur özlenendir bir tek.
Babaannemi ve dedemi.
o eski gereksiz beni özledim. insanlar arasına karışmak bazılarına göre değildir.
Kıbrıs'taki arkadaşları ,oradaki ortamı çok özledim
gerçek evim -babamın yanı.
eski boş günler.
istanbul.
melike emiroğlu.
küçük paketlerde yenilebilen renk renk joleler vardı eskiden. artık yok, onu özlüyorum. ha bir de elma şekeri ve mısır yiyebilmeyi* özledim.**
4 önceki eski sevgilim. sondan geriye doğru 4.
ergenliğimi özlüyorum. bildiğin ergenliğimi yaa. daha çok okuyuşumu, müzikten daha çok zevk alışımı, daha hisli oluşumu, daha düşünceli, daha heyecanlı oluşumu. gittikçe sıradanlaşıyor gibiyim.
Insanların gözlerinin içine bakarak neşeli bi şekilde konuşabilmek hatta ve hatta sadece insanlarla konuşabilmek tamam yani gözlerine bakmasam da olur hani .
turkuaz renkli pakette satılan doritos.
sıır karalamak.
pamuk şekeri.
Geçen yılı, yine kantinde oturup kahve içmeyi, boş boş çene çalmayı özledim. Bildiğim sevdiğim güvendiğim yanlarında kendimi mutlu hissettiğim insanların arasında olmayı özledim.
karı özledim bu aralar. yağmadı gitti mübarek eskişehire.
onunla göz göze gelmeyi özledim lan. o yeşil gözlerde kaybolmayı...
güneşli günler.
tabiki macun. o rengarenk yapışkan şey ağzında dağılırken. .
umutlarımı, ümitlerimi özledim; eski sevgilimi özledim aklıma eseni yaptığım yılları özledim; yaşama sevincimin tavan olduğu günleri özledim.
tabii ki lahmacun. urfa usulü, şöyle yüreğinden yağ damlayan beş lahmacun.
(bkz: çiçek taksi)
bursa' daki hayatım.
ailemin 11 yıl önceki hali. bak 10 demiyorum 15 demiyorum. tam 11 yıl, hesapladım.