bugün

slm. kitap alınmıştır beyefendi. güle güle okursun eline ulaşınca. kusura bakma fatura sana gelecek. merak etme kitap ücreti ve kargo ücreti dahil ödenmiştir. kitapla birlikte sana gelecek çünkü buraya yada annemlere gönderemezdim o yüzden. önümüzdeki hafta içi gelir allah izin verirse. D&R dan aldım. yurtiçi kargo getirecek büyük bi ihtimal. sipariş referans numarası:
günaydın prenses.
hayatım çok paniksin ben panik olmuyorum sana neden böyle oluyo acaba hı.*

aşk...aşk... dan gelen son mesajdır.
yalnızlığa dayanırım da;
bir başınalığa asla!!

bir dost arayışıyla;
bir saat tıkırtısıyla

korkmaa!!
geçinip gideriz
biz bu mutlulukla

ama
-günün aydın..
-akşamın iyi olsun...
diyen birileri olmalı

bir telefon sesi çalmalı
kulağımda ara sıra da olsa...

yoksa;
hiç zor değil,
demli bir bardakta çayı karıştırıp
tek başına yudumlamak

ama
-"çaya kaç şeker alırsın"diye soran
bir ses olmalı ara sıra...
ouu çok sert.
los angeles a ne zaman gittin sen ya?
TOPLAM 0 TL BAKIYENIZ BULUNMAKTADIR. HATTINIZIN ARAMALARA KAPANMAMASI ICIN 31/10/2012 TARIHINE KADAR YUKLEME YAPINIZ.
yeeh sağol. sen naptın?
açsana lan şu telefonunu.
-aşkım n'apıyorsun?

ama ben ne yaptım? cevap bile atmadım. uyumuş numarası yapıyorum sözlük, kafam çok bozuk.
'siktir kızım öyle değil o'
'ayrcada blerk yaptn sandm.'
triptir arkadaş. msj atmıyor bu insanlar bana sürekli trip atıyor.
"furkanı yarın sözlüyorlarmış ara da bir hayırlı olsun de."
türkçe meali; komşunun oğlu evlenecek, sen hâlâ ıssız/sessiz adamsın amına koyim!

edit; hassiktir! komşunun oğlu evlenecek ya la! tebrik edeyim!
Bu numaranın göz kamaştıran 2012 model mini cooper cabrio çeilişinde nasıl yer alacağını öğrenmek için "SIMDI" yaz, 5666'ya ücretsiz gönder!
mesaj saati:17:11. işte böyle acıklı bir halim var benim...
"hastaydım anlıyo musun hastaydım"
mesajlara 2 gün sonra cevap veren insandır kendisi. yaz günü de hasta olmuş. çok anlamlı!?
"bilmiyorum artık ya hayırlısı"
muhabbetin sonuna gelindiğinin belirtisi.
''iş bankası **** no lu kredi kartı borcunuzun asgari ödeme tutarı 150 tl dir.'' sıçılmışlığın simgesidir.
"güzel duygu :-P"
Oo kadir bey in smsi bitmis ya.
yarın kahvaltıya gel kaltak.
Gelirken bana bi marlboro light al lan beyaz olandan.
"peki, üzgün surat."
"tebrikler hediye kol saati kazandınız. almak için vıdı vıdı vıdı...."diye geçiyordu.

enteresan tarafı numarayı arayıp " yaa kanka boşver kolunu saatini sizde numara çok versene bir iki eskort numarası" dedim, "efendim biz ciddi bir kurumuz diye cevap verdi" telefondaki hırrım
her ayın 6'sını 7'sine bağlayan ziraat kandiliniz mübarek, burslarınız bereketli olsun. bu gece umut, huzur, müjde gecesidir.