bugün

Tam olmayan şeyler.

Mesela su içeceksem bardağın tamamen dolu olması gerek. Yarımsa doldurmadan içmem. Veya ne bileyim şarjım %90 ise %100 olana kadar bekler öyle çıkarırım.
kadıköy pendik hattını kullanmak. metro da kullanılabilecekken yolun uzatıldığını bile bile... geÇ saatlerde oldukÇa eğlenceli oluyor fantezi işte.
Elimi fazla yıkamak.ancak zaman içinde azaltabildim.hijyen takıntısı gereksiz.hem beyni yoruyor hem de bedeni. Çayı ve çorbayı sıcak içmek.yoksa yanına yaklaşmam.
Hdpye oy vermemiş türkler.
fayansları saymak. çıkan sonuca 3 ekleyip; ikiye bölmek.
Birçok şeyi tek sayıya göre yapmak. Yemeğe tuz atıcaksam 1 ya da 3 kaşık atarım 2 olamaz. Çay koyarken de aynı şekilde demliğe tek sayıda kaşık çay atarım.
2 yemeği beraber yiyememek ya da salatayla yiyememek. Mesela kuru fasulye pilav. Karıştırıp yiyemem süper oluyo ama yiyemiyorum işte. Önce birini bitirip sonra diğerini yerim. Salata da en sona kalıyor.
yatmadan önce 9837648596 kez kontrol edilen dış kapıyı tekrar kontrol etmek.
Televizyonun sesini 5'er kademe 5'er kademe yukseltmek.
(bkz: zall)
izlediğim filmlerdeki ufak hatalar beni filmden soğutuyor. artık zevk alabilmek için o hataları bulmaya çalışmıyorum bile ama görünce soğuyorum.
an itibariyle piyano'dur.
son 10 entry'dir piyano diye tutturup gidiyorum, herhalde kısa zaman içinde çalmaya başlarım.
belirsizlik beni deli ediyor. olucak, edicek laflarını duymaya katlanamıyorum. çok mükemmeliyetçiyim.
Sivilce gordüm mü sıkarım abi.
Kapıyı kitlesini diye her gece tekrar kontrol ederim keza gaz vanasıda aynı.

tuvaletten sonra ufaklikla baya bir uğraşırım son damlasına kadar . * zira mutlaka iç çamaşırı sidik olur. Nahoş birşey. Hızlıca çişini yapan birisini görüyorsanız bilinki iç çamaşırı sapsarıdır.
Herseyin dumduz net bir hizada olmasi lazim.
insanlar bana dokunduğunda sinirlenirim, temizlik yaparken her yeri en üç kez silerim. Işıkları ve kapıyı açık bırakanlardan nefret ederim
Çok kararsız olmam.

Bi fotoğrafı paylaşmadan önce gider Fotoğrafın üzerinde en az 10 efekt denerim,karar vermek için de gider hepsini sonra o efektlediğim fotoları birleştiririm ayırt etmek için hangisi daha guzel olmuş diye sonra gider karar veremem fotonun efektsiz sade halini paylaşırım..
oturduğum yerden kalkarken mutlaka cüzdanım düştü mü, anahtarlar düştü mü vs. diye bir kontrol ediyorum maalesef. hastalık derecesinde olmasa bile yaparım. sonraki süreç çok çileli oluyor ondan bu endişe.
Cüzdanı popo kaslarıyla kontrol ederim. Iki dakika once elle caktirmadan kontrol etsem bile illa bi yoklama yapmazsam icim rahat etmiyor.
25 yaşındayım hala çişimi yaparken çişşş çişşşş çişşş demezsem çişimin gelmeyeceğini düşünürüm.
Otobüse sabahın kör vakti, 07.30'da binip en arkaya oturduktan sonra hemmen kulaklığı takıp müzikte yok olmak. (bkz: eşsiz)
saç uzatmak.
abi taktım taktım başka yolu yok bu saç uzayacak.
çay içerken kaşık bardakta durmalıdır.
Tost, poğaça, çikolata vs gibi yiyecekleri yerken ön yüzleri karşıya bakması gerekiyor.