bugün

ultra seksi bi insanımdır ancak ona rağmen aşırı derecede mütevaziyimdir, bir ortama girdiğim zaman oranın havası bir anda değişir, buram buram hormon salgılatırım herkesten. * * *.
en mutlu insanı bile istersem ağlatabilirim .
Kıçı atmofser en son tabakasına kadar kalkık olan ünlü bir şahsiyetin, sözlükteki kendi hakkında yazılan yorumu görünce bir anda çıldırmasına ve kalkık kıçındaki fazla havanın raptiye batmış gibi sönmesine yol açan doğaüstü güçlerdir..
şu olacak dediğimde oluyor hem anlık hem de ilerisi için... yeni tanıştığım bir insanın nasıl bir karaktere sahip olduğunu algılayabiliyorum. içimden bir şey geçse o olabiliyor. herkesle empati kurarak ona göre hareket edebiliyorum ve gördüğüm bir suratı ya da bir yeri hayatım boyunca unutmuyorum. bu söylediklerim yüksek oranlarda doğrudur, denenmiş ve onaylanmıştır.
kaynar su elimi yakmıyor. kısa bir süre için acısını hissediyorum, sonra geçiyor.
uzaylılarla konuşabiliyorum.

henüz bir uzaylı görmedim, konuşmadım ama ben biliyorum konuşabiliyorum. ilk gördüğüm an ispatlayacağım bunu.
yüzlerce gerizekalı yazı okuyorum sözlükte.
öyle feci bir süper güce sahibim ki, katlanıyorum.
(bkz: altıncı his). mevcut olup ama bugünlerde tatile çıkmıştır. *
Mind reading.
hayatın herşey yolundayken, herşey süperken bir sorun bulup huzursuz olmayı başarabilme. rahat batması da deniyor.
yolda yürürken kendim düşmeyip de yanımdaki insanları düşürme kapasitesine sahibim. e kolay değil.
her şey ikilisini ayrı yazabiliyorum, mi soru ekini ayırmayı becerebiliyorum. *

edit: bu süper güce sahip olamayanlara dokundu sanırım!
benim de süper güçlerim var bazı kişileri gözümde büyütebiliyorum...
günde üç-dört kez yemek yememe rağmen sadece ve sadece bir kez sıçarım.
(bkz: ey yumurtaya can veren allah im)
iki parmak ile klavyede dakikada 9 kelime yazmak.
alaturka tuvalette yarım saat oturup hiçbişey olmamış gibi kalkabiliyorum. var mı dahası?
ikiz yatakta threesome yapabiliyorum.
aylardır yalnızca kola alkol ve sigara ile beslenerek yaşamımı sürdürebilmekteyim.
"geçen arkadaşlarla kayseri otobüsündeyim bana bi hal geldi..." gücüm vardır.
non-stop 19 saat boyunca ders çalışailiyorum.
ossurmadan sıçabilmektir efem. renkli televizyonu haketmiştir sözlük yazarları. (bkz: ossurmadan sıçana renkli televizyon)
kesinlikle kendini beğenmişlik değil ama sözlükteki bazı yazarların kelimelerinin ya da kalıplaşmış kelimelerinin sahibi olmam bence mükemmel bir güçtür. * * .
-müthiş derecede çaktırmadan kendimle konuşabilirim. hem de öyle böyle bir konuşma değil. bildiğiniz ateşli diyaloglara bile girerim, anlaşmazlığa düşerim kendimle tartışır karar veririm.
-istediğiniz her kelime veya cümeleyi söyleyin anında tersine çevirebilirm *
aynı anda burun deliklerimi genişletirken kulaklarımı oynatabilmek. *
istediğim an istediğim kızı güldürebiliyorum.
çok fena şekilde yalan söylüyorum bazen kendim bile inanıyorum yalanlarıma.
bardan kız kaldırma konusunda master yaptım diyebilirim.
güncel Önemli Başlıklar