bugün

Hamburger gibi tutasım var seni. Dağıtmadan, hassas, tutku ve iştahla.
3 gün önce dükkanın yakınlarına, şehirden uzak olsun diye kutu içinde bir köpek bırakmışlar. Her gördüğümde içim acıyor.
Bir umutla yüzündeki gülüşle aynı yerde gelip almalarını bekliyor. Biz bakalım dedik ama beslememiz için bile yaklaştırmıyor. Canım sıkıldı.
Marangozluk... Bu kadar stres atan bir iş yok ya. Para derdi olmasa 10 numara iş. Bugün bir çalışma masası monte ettim.. Yemin ederim tüm sinir stresim gitti.
Yasemin ki o bir kraliçe çiçektir. Yüce Rabbim çok lezzetli kadınlar yaratmış şükür sebebimiz...
Bazı şarkılar çifte su verilmiş çelikten daha sert.
25 yaşında hiç evlenmemiş birisi çift-aile terapisti falan olabiliyor aq. "Psikoloğum ben" yayyam sen ne biliyon da ne anlatcan acaba çok merak ettim aq asdasdasdas.
orada mısın, sesimi alabiliyor musun?
insan gibi cevap verir dikkate alırsın üzülmesin diye ama karşındaki haddini aşar sikko sikko tavra bürünür canını sıkar bir de üstüne sana posta koyar ben buyum diye. allah'a havale ediyorum onu rabbim böyle iyi görünüşlü şirretlerin şerrinden korusun beni. ne hali varsa görsün. benden uzak olsun. bana zıt hareket ederek kazanacağını zannedecek kadar zavallısın.
Yine ağır depresif takılıyorum. Ama "ay ben iyi değilim yaa" gibi ilgi bekleyenlerden değilim. Hiçbir şeyin tadı tuzu yok şu sıralar. Muayyen bir dönemimdeyim kısacası.
Birini kendinden soğutarak uzaklaştırma olayının karşı taraf için aşağılayıcı olduğunu birilerinin insanlığa anlatması lazım.

Türk dizisinde yaşamıyoruz bi anlayalım. Size uygun olmadığını farkettiğiniz ya da işin oraya kadar olması gerektiğini düşündüğünüz insanla güzelce vedalaşabilirsiniz güzel kardeşlerim. Herkes musallat tipi insan değil.
Olgun insanlar da var dünyada.

Tabi diğer taraftan hayır cevabını da normalleştirip her hayırın nazlanma olmayabileceğini bilmeliyiz. Bazen hayır sadece hayırdır.
yarım saat evvel o kadar garip bir toplantıdan çıktım ki gerçekten ilginç.

2 anonim şirketin evliliğine dışarıdan danışmanlık verirken toplantı esnasında bir an paralize olmuşum sözlükten gelen bir mesaja, onu okuyup cevap vereyim derken taraflardan birinin ceo su daldığımı anladı ki " oberst bey burada mısınız?" şeklinde bir soru yöneltti. adama kafamı kaldırıp direk kendimden emin bir sekilde "ya siz?" şeklinde cevap verdim. adamı nasıl paralize ve mal ettiysem adam bir mallama ve korku arasında "tamam o zaman oberst bey için de uygunsa hayırlı olsun" dedi ve kapatıldı bülten.

evren her nerdeysen çok büyüksün. kime, neyi ne zaman gondereceğini biliyorsun. umarım böyle devam edersin. Lütfen bana da istediğimi gönder.
Tam bir mal aq.
(img:#2237392)
Birkaç gün önce bizim buralara atılan bir köpekten bahsetmiştim. Artık her şey onun için daha güzel olacak, şu tipe bakın. Biraz daha alıştıktan sonra bizim diğerlerinin yanına getirip alıştırmayı deneyeceğiz. Mutlu son olur umarım.
Gelse ya kollarıma. Bir şey hissetmesen de gelsen yine. Sarılsan beni. Öpsen uzun uzun.
Kararan ruhum belki de,
sakın denilen kalbim ise sonunda hep harabe..

Umursadığım ses ise hep hüsran günlerinde, belli ki sessizlikte..
Sabahın köründe umut dolu bir arabayla Tekirdağ'a geldim, bugün yatışı olan hastaya doktor yok biz sizi ararız diyip geri gönderdiler. Canım sıkılıyor.
geçan hafta hastanede ettiğim kavgada kafamın sol tarafına sert bir cisimle vurdu karşımdaki. bir şey yokru ama dünden beri sol şakakta hafif bir şişlik mide bulantısı birkaç kez kusma ve sol gözümde kısmi aralıklarla görme bozukluğu ortaya çıktı. doktora gitmek huyum değildir. inşallah bir sey cıkmaz.
Zamanla unutulmak mı daha acı yoksa nefret edilmek mi? Hak etmesen bile sırf unutmasın diye nefret etmesini istemekten büyük bir çaresizlik var mı? Her gün, içinde ve düşüncelerinde çok büyük birinin artık seni unuttuğunu bilmek mi süründürür, yoksa seni düşündüğünde nefret hissetmesi mi?
Gerçeği kabul etmeyip, hala içinde taşıdığın o umut süründürür. Her gün umut edersin, her günün sonunda o sağlam şamarı yüzünde hissedersin.
Yaxşı gecələr deyərək birbirimizi qandırmayaq! belə gecənin ufqunu sikəyim.
Uzun zamandır çoğu şeyi yoluna sokmaya çalışıyorum, bu süreçte beni soran arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kimine mayıs kimine haziran gibi geleceğim demiştim. Sırf sözümü tutmak için denedim ama yapamadım, özür diliyorum sizlerden. yazasım gelmiyor ve odağımı değiştirdiğim noktaları var hayatımın, bir süre aklımdan uzak kalmam gerekiyor. Her şey yolundaymış gibi yaşayamıyorum. Bazı şeyleri yoluna koyabildiğim zaman tekrar yazmaya geleceğim. Şimdilik sizleri izlemek istiyorum uzaklardan. Görüşmek üzere.
Söylemesem daha iyi. Çoğu kalpleri kırabilirim. Kırıklar bende kalsın.
görsel
https://youtu.be/brRnhthvnKs
para lazım.
https://youtu.be/qwSQ3DNcnpo

Boşver, senin yanın mahşer yeri.
güncel Önemli Başlıklar