bugün

Abla olmak zor. Bir grup ergenin ablasıysanız hele daha zor. Çocuğuyla, eşiyle kavga eden beni arayıp çocukla bir konuş rahatlat diyor. Kıyamam tabi onlar benim canımın bir parçası ama Beni kim rahatlatacak?
23 yaşındayım, önümüzdeki sene okul bitip mezun olduğumda 24'e iki ay uzakta olacağım. Sonrasında yüksek lisans yapmak gibi bir niyetim var ama yabancı dilim iyi değil. Mezuniyet sonrası 6-7 ay gibi bir süre dil eğitimi almak istiyorum ama bu esnada da yaş 25'e yaklaşmış olacağım. o saatten sonra yüksek yapmak ne kadar mantıklı olur, bilmiyorum sözlük.

kafam çok karışık.
Dün spor yaparken omzumdan sakatladim sag kolumu kaldiramiyorum nerdeyse. Bugun disarida isim vardi yururken gormedim yarim taşa bastim ve bilegimi burktum. Amk 2 gündür bir boklugun icerindeyim cözemedim. Göze mi geldim göte mi geldim allah biliyor onu.
Taşaklarım o kadar çok spermle doldu ki şişti ve artık ağrı yapıyor.
1-) anız yakmayın la. eko-sistemi mahvediyorusnuz.

2-) bu fetö örgütünü çökertmeyen ibnedir, toptur.
3 günde 51bin adım atmışım şu an yorgunluktan uyuyamıyorum.
Ben kedi istiyorum birisi bana kedi versin. Mumkunse turuncu olsun. Cok oyuncu olmasin orta derecede oyuncu olsun. Yatarken gogsume gelip yatsin. Mirmir yapsin. Sevince kacmasin. Birini ya da biseyi sevmeye ihtiyacim var benim cunku.bide koltuklarimi cirmalamasin.
Canım çok yanıyor, öyle yanıyor ki. Son birkaç gündür duyumsadığım tek şey bu acı. Çok derin ağladım, çok acılı ağladım, başkasının acısı için ağladım, ağlıyorum. Tek duyumsadığım bu acı. Başka duygulanım yok sanki. Spinoza'ya kalsa bu kederden vazgeçmem var-olma çabam çerçevesinde iyi olan bir şey. Ama gariptir ki ve paradokstur ki, bu keder benim var-olma kudretimi artırıyor.
Vaad et, umutlandır. adımları olanı yürüt, olmayanı ortada bırak. ahkam kes, mahkum et. çek ve dahi vur. kendine bak, beni gör. ellerimi tut, kuyulara koy. kuyulardan al, yalnızlığa sakla. kalbime kurul, misafir ol, ses etme ikramlar şurada. küfret, pişman ol, tövbe et. merhamet iste sonra git.
insanlar niye böyle yapıyor ki? Mutlu olmak varken..
hayat bazen siklenmeyen trollerin sözlükteki amacı kadar saçma, bazen de aydinoglu'nun 1 hesabının ömrü kadar kısa. şu bir gerçek ki böyle takılacak edecek kişiler yokken hayat çekilmez.
Pazara gidelim. Bir tavuk alalim. Pazara gidip bir tavuk alip napalim?
Uyuyamıyorum amk nezleyim!
Geçmiş olsun.
kimim ben ?

dünyaya gelişimde ki bensizlik yalnızlığı... bana sorulmadan yollandım bu koskoca hapishaneye...
eğer çok yukarıdan bakacak olursak bu yaşam merkezine, büyük bir hapislik olduğunu görebiliriz.

ne doğumum soruldu ne ölümüm, ama bu arada ki her şey müfredat dahilinde... haksızlık değil mi ?

neyse, kimliksiz geldik buraya ve hala bir isim edinemedik, hep bir zaman zarfıyız, hep bir yüzsüz.

çünkü istemediğim ne kadar şey var ise sanki yapıyorum gibi, işimi sevmiyorum, yaşadığım yer dar geliyor, okumak da istememiştim ben, ,

attığım zarların sonucu mu bu ?
yoksa atamadığımın mı ?

işte bu soru ve cevabın bütününe kader diyor inananlar...

benim kaderimin benim dışımda geliştiğini bilmiyorlar.

tercihlerimiz bile başka bir şeyin gelişimine göre yapılıyor, mutlak kimlik yok, mutlak kader yok, mutlak doğru yok, mutlak olan sade kelimeler...

kim olduğumuz her gün değişiyor.

ama kendini bilmek, değişeceğini bilmek, savaşacağını bilmek, kim olduğunu ve kim olacağını bilmek demek...

biz değişiyoruz...
her şeye bürünüp,
her şeyden oluşmuş gibi...
Bugün benim doğum günüm. Doğum günümü kutlayın.
biz sizi ararız sözünü duymaktan bir miktar sıkıldım.
Sevin beni ayan beyan.
Nerde olduğun değil kiminle olduğundan öte yer yok.
metrobüste eğer ayakta kaldıysam ortadaki bekleme alanına değil de oturanların yanlarında dikilirim ki onlar kalkıp indiğinde ben hemen orayı kapabileyim. Ortada beklediğin zaman üçün birine oturuyorsun tüm yolculuk boyunca kazulet gibi ayaktasın.

Fakirlique.
Direniyorum.
görsel
çok sıkılıyorum ya sanki herkes benden uzaklaştı gibi.
arkadaşlar bi kitap arıyorum ben.

adam örümcekleri eğitip, dolaylı yoldan cinayet işliyordu.

bu kitabın adı neydi bilen varsa söylesin.

edit: o kendini biliyor' teşekkürler, michael morley-örümcek.
bir şeylerin olumsuz gittiğinin farkında insanlar ama bir şey yapmıyorlar korkudan mı, cahillikten mi, vurdum duymazlıktan mı nedir anlamadım küçük şeyler için ne olur ülkenizin geleceği ile oynamayın.
merhaba ben cuma namazında üç saf boyunca elden ele gül esansı süren hacı amca. canım çok sıkkın ve cumadan sonra bıçaklayabileceğim bir avusturya-macaristan veliahtı arıyorum. ayrıca yeni evli çiftlerden iğrenirim ve müzik alanında ingiliz mandasına girme taraftarıyım. son olarak 20 liralık banknotun arkasında bulunan mimar dayının bıyıkları beni hayattan soğutuyor. esen kalın.

https://youtu.be/aRKW9vR76cs
güncel Önemli Başlıklar