bugün

Akıllı telefonlar ve bana orijinal 11 haneli wi-fi şifresini ezberleten bayram ziyaretleri.
Sevişmek isteyen kızlar eqlesin ❤

Beybi!
Aynı kitɑplɑrı okur, ɑynı filmleri izler, ɑynı müzikleri dinlerdik. Herkesten fɑrklıydık biz, biz gerçekten ɑyrıydık. Şimdi ne okusɑm, ne izlesem, ne dinlesem hemen elim telefonɑ gidiyor sonrɑ o eskidendi diyorum çünkü biz ɑrtık gerçekten ɑyrıydık.
kömürlüğün kapısını aralı bıraktım sokak köpekleri ciftleşsin diye.
Bakın gerçekten misafire aç mısın diye sorulmaz.. hala blöf yapan kadınlar görüyorum.
selam sözlük within temptation coveri yaptım ilk kez youtubeda video yayınlıyorum bugün *
izlemek isterseniz link burda:
https://www.youtube.com/w...c8v0&feature=youtu.be

not: bazı bazı sıçtım, hatta videonun ortasında da diyorum :D
bir de mikrofon ses kartından geçtiği için kendi sesim biraz geç gelmiş, hatta biraz da kısık gelmiş o ayarları yapamadım malesef. ama onları da öğreneceğim yakın vakitte umarım.
Hayatimin ve carpik iliskilerimin yaninda kavak yerleri fikra gibi kalir gossip girl belki yarisabilir. Ama belki. Herkes birbirinden bi seyler gizliyor amk. Y
Bunaldım.
Sanırım umudum tükendi. Artık hiçbir şey istemiyorum.

Bu bir kurtuluş mu, yoksa bir elemin başlangıcı mı bilmiyorum ama, artık hayattan hiçbir beklentim yok.

Akvaryumun içinde denize atılmış bir balıktım. Artık kurtuldum akvaryumumdan. Şimdi beni yutacak bir balık bekliyorum.
sevdiğinizi daha yakından tanımak ya da onun değişik yanlarını birebir yerinde keşfedebilmek için onunla tatile çıkın. bu eşiği az bir hasarla atlattıysanız tatil dönüşü gidin boynundan öpün. denedim, işe yarıyor.
Sizi değersiz ve önemsiz hissettiren insanları hayatınızdan çıkartın, ben hep öyle yaptım ailemden sosyal hayatımdan bir sürü insanı dışarı attım.
Sonuç mu mutluyum ve keyifliyim.
Ahlakı dar insan olmayın gençler. Dışarıdan böyle olduğunuzu söylüyorlarsa, mutlaka onları dinleyin ve kendinizi düzeltmeye çalışın, kendinizi dizginleyin. Zira öfkeniz sizi sevdiklerinizden uzaklaştırır.
yüreğimi yakan bir kor var ve ben ondan uzaklaşamıyorum.

söyleyecek çok şey var belli ama söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
Şu kızın da dayısı ile ne çok anısı varmış yaz yaz bitmedi be arkadaş.

Fotoğrafları da öyle.
Bir ben var benden içeri ama içeride ki beni dışarıya çıkaramıyorum.
hepinizden nefret ediyorum orospu ruhlular.
Dünyayı ters çevirip üzerinde sevgilimle kahve içmek istiyorum.
"Sayılı günler çabuk geçer" sözünü kıçından uyduran lavuk kim bulun getirin bana!

Ben günleri saydıkça geçmez oluyor günler hafta haftalar aylar oluyor say say iflahım sikildi!!
başka sözüm yok hakim bey.
Hayat çok kısa fakat insanlar kibirlerinde boğuluyor resmen. Sevdiğinizi söyleyin sevdiklerinize, sevginizi hissettirin onlara. Kırmayın sevdiklerinizi...
Soylemek ya da konusmak istedigim pek birsey yok bu aralar. Susuyorum genelde konusulanlari dinliyorum ya da izliyorum genel olarak izliyorum. Film dizi insanlar durum boyle simdilik. Moralim bozuk desem degil uzgunum desen degil garip bir durum durmali bi ruh halim var bn pasif agrasif mi oluyorum simdi.
Bu aralar libidom gereginden fazla yuksek. Bu durumdan hic memnun degilim cunku libidoluk bi durumum yok bi suredir. Hirman bascana vitamin falan bas bana hormon basma abi vitamin mitsmin bas ya.
iki saat önce uykum gelsin diye yutuba girip bir kaç video izliyim dedim. Gezine gezine kokoreç videolarına kadar geldim ağzımın suyu aktı gece gece, koştum mutfağa bayat ekmek ve domates bulup yedim ama açım hala.
sadece düşünüyorum. tüm bu kavgaların dövüşlerin arasından insanlar nasıl hala dostluk kurabiliyor? nasıl bu kadar sığken ortaya iyi bir ilişki çıkarabiliyor? hem komik hem düşündürücü. anlam veremiyorsun. hayır baktığında karşısındaki iyi ilişkiler kurdugu insanı bile dinlemiyo kendi vuruyo kendi oynuyo. bu kadar basit olmak zorunda mı diye kendimi yırttım yıllarca. hayır bu kadar basit değil diyen bir kişi de cıkmadı karşıma.
bekleme,
dönemem.
hele ki zamanlardan eylül...
hangi birini seveyim gözünü seveyim, sen söyle zaman.

tutuşur gençliğim,
terk etmek bana kalmadan.
oysa kimseye kapıyı açmadım içeride iken.
bekleme gidemem.

geçici ayrılıklar oldu,
geçmeyen izler bırakıp.
şehirleri öldürdüler.
yol yok,
bekle,
gelmeyeceğim.
güncel Önemli Başlıklar