bugün

Hadi hep beraber derin bir nefes alalım.
Yine de hiç üzülme isterim. Hiç ağlama isterim, sabah ağrısı düşmesin hiç isterim güzel yüzüne.
Birinin ömrünce ettiği dua'nın cevabı ol..
Tevekkül'e kapanmış gözün kapağı ol..
Tefekkür'e duran kul'a elif ol.
Sen ol,
Ben şems'in yoluna düştüm.
Ardında cennet hüda, herşeyin hayırlısı ol.

ö.s.ö
Şuan hoşlandığım çocuğuda alıp gitmek istiyorum burdan çok karıştı ortalık.
Bugün benim dogum günüm ve az evvel bu hayatta ilk kez babamın agzından beni sevdiğini duydum. Aldıgım en güzel hediye oldu. Yıllarca yüreğimde hissettim o iki kelimeyi, ancak duymak farklı ve gerekliymis simdi anlıyorum. Buraya karalıyorum cünkü duygularımı onlarla yaşayamayacagım kadar uzaktalar.
Annemin eteginden tutup dertsiz tasasiz gezmeyi ozledim.
Uzaktan izliyorum sadece. Değişmişim belki büyümüş de olabilirim.
Birkaç gün dinlenmek istiyorum.şehir hayatından bir iki gün uzaklaşacağım.
bugün aldığım karpuz çok güzel çıktı.
Uyuyunca bazı şeylerin geçmediğini öğrendiğimden beridir uyumak istemiyorum.
insanları aşağılamak sizi özgüvenli biri yapmaz insanlarla dalga geçmekte sizi iyi bir insan yapmaz.
Asla adaletsiz olmayın hakkınızı pirinç tanesi kadar olsa arayın. Size kötülük yapana kötülük iLE cevap vermeyin çünkü iyilik ile cevap verince karşınız da ki insanın yüzü kızaracaktır. Kimsenin umudu iLE oynamayın kimseye yalan söylemeyin unutmayın bizler yaşattığımızı yasamadan ölmeyiz. Sokakta kara kedi görünce ıyyy uğursuzluk getirir diyip de kediyi olduğu yerden kovmayın. Suriyeli cocuk görünce gidipte "senin burada ne işin var lan." Diyip cocugu korkutmayın. sözüm biz kızlara şimdi lütfen sokakta sakız çiğnerken doğru çiğneyin öyle pis pis çiğnemeyin bağırarak da küfür etmeyin bu seni yüceltmez gözden düşürür. Uzun lafın kısası iyi insan olun sevdiğinize platonik olduğunuz kişiye açılın konusun hayat kısa hayatınız kıymetinizi bilin.. bol bol kitap okuyun iyi bir meslek sahibi olun cunku hayat acımasızdır..
Nefesim sonsuza kadar yetecekmiş gibi lakin nefes verecek ağaçlar güneşe küsmüşler. Ben nefessiz kalıyorum, onlar güneşsiz.
seni bilse şairler gıpta eder, sen hep böyle sev.
Oncelikle sarjim %3 belki de kapanacak ve yollayamayacagim. Bilmiyorum.

Eger bunu okuyanlarin arasinda hem seven hem de sevilen bir kisi varsa inan senin yerinde olmak icin cok seyden vazgecerdim. Cok yiprandim sevgi olaylari beni hep uzdu. Demiyorumki biri gelsin beni sevsin kurtarsin bu hallerden. Hic alakasi yok. Oyle bi sey istemiyorum. Gelip gecici birini de istemiyorum. Bi kisilik yer var o suan bos. Onu dolduracak kisi tanisildiginda belli ediyor zaten kendini. Telefonum caldiginda havalara ucmayi ozledim. Bulusmaya giderken midemin icinde bi seylerin hareket etmesini ozledim. Cok uzun zaman oldu.. ne telefonuma bakasim geliyor ne de disari cikasim. Kimseye umut vermek istemedigim icin konusmuyorum oyle cok. Kendim cok kirildim cunku bu konuda.

Neyse %1.
Evrene mesaj gonderiyorum iletilmiyor mk.
Sabahları radyodan keyifli keyifli müzik dinlerken aniden çıkan " yol durumu" haberleri adeta yaşama sevincimi alıyor.
içim sıkılıyor.
Ağlama duvarı gibi olmuş burası. Oysa ki o kadar da şaapmamak lazım.
doğ ey güneş erit taştan adamı.
uykum var.
bundan 22 yıl önce 20 yaşındaki dayımı alanlar ve bugün 22 yaşındaki gencecik aybükemi alanlar sözüm size. bokunuzda boğulacaksınız inşallah. bu topraklar sizin mezarınız olacak hiçbir zaman dirliğimize birliğimize gölge düşüremeyeceksiniz. o ananların gözünden akan yaşlarda boğulursunuz inşallah.
Hain bir silahli suikast sonucu evimde ölü bulundum.
Bugun susamadim ama aciktim dAha 2,30 saat var. gerci az kaldi. Acim ve yemek yok.
geçenlerde 2 ay kadar önce devlet tiyatrosu izlemeye gittiğimde bir güzel ve marjinal diye tabir edilebilecek bir kız ile baya tipsiz, kilolu bir erkeğin tiyatro izlemeye geldiğini gördüm. hareket ve samimiyetlerinden arkadaş oldukları belliydi. sonra kızın onda bulup bende bulamadığı şeyi düşündüm ve istemeden çocuğa içimden alaycı gözle baktım ve hatta aşağıladım. bu size biraz çirkin gelebilir banada şu an geldiği kadar ancak kıskançlık neden oldu buna.

neyse asıl nedenini şu an anladım sevgili yazarlar. belki de o kıza cinsel gözle bakmayacak, baksada hiç bir zaman belli edemeyecek tek dost olunası insan o kilolu, tipsiz çocuktur. belki de kız kendisiyle arkadaş olup sonra aralarındaki ilişkiyi başka boyutlara çeken insanlardan bıkmış ve gerçekten arkadaş olabileceği, kendisine o gözle bakmayacak bir insan bulmuştur kendine. düşünüyorum da muhtemelen ben o tipsiz, kilolu çocuk yerine o kızla arkadaş olsaydım muhtemelen bakardım o gözle. düşünüyorum da muhtemelen o tipsiz, kilolu çocuk benden daha çok hak ediyor onun arkadaşlığını. bilmiyorum ama galiba haklı bir mantık kurdum. bilmiyorum. keşke daha çok bilmesem.
Hayırlısı.
sivrisinekler orospu çocuğudur.
yine akvaryuma konulup denize atılan bir balık gibiyim.

yaprakları toprağı delemeyen bir çiçek.

nefes alabileceğim diyarlar nerede?