bugün

insanın parası yoksa ve başka bir şehirde sıkışıp kalmışsa karnını nasıl doyurur?
Gecenin şu saati oldu hala sinirim yatışmadı. Otobüste gelirken , yolda yürürken , bakkaldan bir şey alırken , minibüsçüye para verirken her yerde böyle şeyler karşılasıyorum. O iğrenç insanların bakışlarına maruz kalmak o kadar iğrenç ki. Şerefsizin teki seni süzüp bundan zevk alıyo ve artık bu bildiğin gün ortasında açıkça yapılıyor. Otobüsteyim 15 16 yaşlarında bir kız bindi otobüse ben de oturuyorum. Şerefsizin biri herkesin gözü önünde kızı taciz ediyor. Kız da tedirgindi baya ama sesini çıkaramıyodu. Ama o kadar rahatsız oldu ki yüzünden belli. Dayanamadım en son "ne yapıyosun ya utan mıyor musun "diye bagirdim ben oyle deyince tepkisini koydu millet hep bi agizdan soylediler. Bir de utanmadan inkar ediyor şerefsiz. Orada ben veya başkası olmasaydı o küçük kız buna maruz kalmaya devam edecekti. Lütfen size yapılan hiçbir şeye susmayın!
Evlenmek istiyorum.
Uykusuzluğun hazzı diye bir gerçek var.
Biraz sonra kafayı yiyeceğim. Bu sınıfa nerden düştüm bilemiyorum. Birazdan ders başlayacak. Sırf imza için giriyorum. Ders 16.30 da bitiyor. Bankada işim var. Bankalar 17.00 de kapanıyor. 18.00 da yogam başlıyor. Ders çalışmam lazım final haftası yaklaşıyor. Açıköğretim finalleri de okul sınavlarımla aynı zamana denk geldi. Ah tanrım sen benim akıl sağlığımı koru.
Hic bitmeyen bi can sıkıntısi var.
sıfırlayayım mı? babacım
Yav gece yataga girerken: sabah uyanayim (evet) sonrasinda kalkip dusa gireyim, odami toplayayim (bak sen) disari cikip islerimi halledeyim hem alisveris yapmis olurum "diyorum.

Sabah bi kalkiyorum ne enerji var ne bir sey. Ölü gibi uyanıyorum. Mesela bakın şimdi yağmur yağıyor hava epey soğuk ben şimdi duşa girip çıksam kesin hasta olurum bahane değil gerçekten öyle.
Öff neyse cidden işlerimi halletmem gerek artık. Bedenim nolur beni kuaföre götür diye ağlıyor. Keşke kedi olsaydım.
görsel
Sabah bir acı ile kalkiyorum, gün boyu taşıyorum o yıkıcı kederi ruhumda yüzümde, içim çıkıyor keder çıkmıyor, yaralarımı elimle tutabilcek gibiyim tutsam ne ki, üzerime çökmüş bir kere koşulsuz beklemenin yükü.
Bundan sonra elimde olana değil yanımda olana değer vereceğim. Sabah sabah arkadaşın biri kalbimi kırdı attı kenara pç.
Platonik aşk sen ne boktan hadisesin.
her erkek aldatir mi cidden ya.kac gundur beynimi kemiriyo.
ne kotu degil mi, insanin baska bir bedende bogulup kendi icinde olmesi.
6 ay geçti o *çocuk* seni unut(a)madı.
içimde öyle güzelsin ki, onu kirletmeyeceğim seninle.
mesela bu yol kenarından erik, çilek falan alıyoruz ya arabalardan vs. işte ben onları yıkamadan yiyemiyorum. Yersem de binbir şüphe uyanıyor içimde. Acaba adam demin elini organında gezdirdi de o elleriyle mi doldurdu eriği, acaba demin götünü mü kaşıdı bilmem ne diye salakça kuruntulara kapılıyorum. Demin bi tane dayanamadım yedim yıkamadan ama içimde korkulu heyecan...

Edit: normalde o kadar titiz biri olmadığım için tuhaf geliyor bana.
Toplumdan birinin sana iyi geleceği fikrini unut. Topluma dahil olmak fikrini de.
Öncelikle kendin için iyi olanın hangisi olduğunu bilmek gerekiyor. Bunu görebilmek için ise tecrübeler,ego'ya karşı kazanılmış bir savaş ve mutluluk fikrinin karşı cinsten birinin tercihi olmadığı ile sıkı bir yüzleşme.
Bütün bunların sonunda kalınılan saf yalnızlığın ve rezerve edilmiş huzurun sana kattığı en önemli şey para,aşk,seks ya da iyi bir tatilin değil, çoğulu ve trendi reddeden kaliteli bir farkındalık olacaktır.

ö.s.ö
Etrafına bakmaya başla ve tek gördüğün onlar olmasa dünyanın daha iyi bir yer olacağı insanlar.
görsel
meme yok mu meme?

memeeee...
çok bir şey istemiyorum aslında kıvırcık saçlı,büyük gözlü sana benzeyen küçük bir oğlum olsun.
yeter artık zıbarın yatın.
Geriye kalan eşyaların atılma vakti geldi.
Benim yakışıklı sevgilim. Bir adam düşünün pek bir inancı yok Allah'ı sorguluyor. Ama ben ikimizle ilgili duâ edince amin diyor. Bir şekilde kabul olsun da hangi şekilde olursa olsun.
Bir adam düşünün ayaklarınızı seviyor. Yok seksi ayaklarım yok benim ufak topalak ayaklardan bahsediyorum, kusur olarak gördüğüm açık ayakkabı giyemedigim 24senelik ayaklarimi bana sevdiren bir adam.
Bir adam düşünün uykum var seni göreyim yatarım dedikten sonra bir buçuk saat telefonda kitlediginiz sonrasında yat deyince uykum kaçtı konuşalım diyen.
Bu adama ben bir buçuk senemi verdim ömrümü vermeye hazırım. Bana yasattigin her anın kıymetini biliyor ve seni her an daha çok seviyorum. Seni seviyorum sevgilim.
Siz bu adamı düşünün ben bu adamı yaşıyorum. ..
hayatınızda sizi en az bir halley kadar mutlu edemeyen insanları tutmamalısınız. buna halley ölçütü deniyor, ben buldum.

grafiklerle filan size sunum da yapardım ama henüz o kadar işsizin işsazı işsaz değilim.