bugün

Buradan braunachweigte ki halamlara selamlar.
bu benim yaşamak istediğim hayat değil. tanrım beni baştan yarat.
özlemişim sözlüğü be.
olmadığınız biri gibi davranmaya çalışıyorsunuz. aptallaşmayın.
aptalın tekiyim.
Böyle ülkenin amk.
tam ölümün eşiğindeyken gelip kurtarmıştın oysa.. iyileştim diye mi gittin anlamıyorum? benim için bir melek gibiydin; düştüğümde beni kaldırdın, yaralarımı sardın ve sonra sessizce çekip gittin..
Sözlükte işi yazarlık değilde yazarları eşleştirmek olan yazarlar yok değildir.
dondurma kabında sarma bulduktan sonra artık dış görünüşü önem vermiyorum.
boş kafalarınızın içinde dinamit patlatacağım! şehirlerinizi yakıp, küllerinizden resim yapacağım!
şu hayatta kimse samimi değil.
yakında bir sözlük kızı yok mu sevişecek.
insanları
türbanlı
başı açık
kürt
türk
izmirli
konyalı
dindar
ateist
bakire
diye ötekileştirenlerin defolup gitmesini istiyorum.
kimse kimseyi gerçekten tanıyamaz.
tanıdığımızı sanırız.
tanıdığımızı sandığımızın yarısı kadar tanısak insanları kimse kimseyle arkadaş bile olamaz.
şener şen'in, eşkıya filminde, final sahnesindeki unutulmaz monoloğu: "geliyorum eşkıyalar."
kime kızayım, nazım senden başka kime geçer 
benim sensiz kolum bacağım,ocağım yok. 
siktir git!
çok üzülerek söylüyorum canım ülkemdeki insanların %90'ı mal %95i çıkarcı ve aç gözlü.

rock konserleride hiç zevkli olmuyor bu ülkede.
Rock konserlerinin kanayan yarası ter kokusu.
Amk.

Baska diyecek sözüm yok. Var aslinda da, aman ne ugrasacagim amk.
başkalarının mutsuzluklarından adeta zevk alan fitnecilerin tek tek ağzına mıçayım.
insanlar birbirini sevsin. dışlamasın kimse kimseyi dilinden, dininden, ırkından, renginden dolayı. hepimiz bir gün toprak olacağız, bu dünya hiçbirimizin değil. ne gerek var kavgaya, savaşa.
boğazım çok acıyor laaaaan!!! yeminlen 3 gündür yediğim içtiğim zehir oldu. ne yesem takılıp kalıyor. biri fena beddua etmiş resmen boğazında kalsın demiş ya la.
umarım bugün daha anlaşılabilir bir gün Olur.
Her şey güzel olsun artık sözlük!
yaşamayı sevin, çünkü gideceğiniz yeri henüz bilmediğiniz için, bildiğinizi sevin...