bugün

"dün sizin gibiydim, yarın benim gibi olacaksınız."

Bu sözü bir arap şairi mezar taşına yazdırmış derler. Zaten gördüğünüz üzere Şair o kadar içten söylemiş ki bana sadece tekrarlamak yetti de arttı bile. ekleyecek bir şeyim yok sanırım şimdilik. Yine de şunu demek istiyorum ki arada bir ölümü aklımıza getirmemizde fayda var.
bitsin bu geceler.
Hadi kendimizi pencereden sallandıralım, bakalım hangimizin hiçliği daha değerliymiş?
yarrağı yedik kalkın yarrağı yedik yine.
Cinsel şiddetle mücadele derneği'nin Türkçeye çevirdiği güzel bir broşür var. Başlığı "cinsel şiddet alanında hak temelli yayıncılık" ve kolaylıkla PDF halini internette bulabilirsiniz.
Cinsel suçlarla ilgili haberlerde ne tür bir dil ve görseller kullanılması gerektiğini açıklıyor. Herkese en azından bir kere okumayı tavsiye ederim. Belki haberlerin yayılması, gizli kalmasını önlemek amaçlı iyi niyetimizle paylaşımlar yapıyoruz ancak kullandığımız dil doğru olmayabiliyor. Sözlükte de bir sürü başlık görüyorum bu alandaki haberlerle ilgili. Lütfen biraz daha dikkatli, bilgili ve bilinçli olalım.
Vacation time yazılı çorabımı giydim, okula gidiyorum. Hayat hiç istediğim gibi davranmıyor.
duman yoluyla haberleşmenin başka bir boyutunu tecrübe ettim ve memnun kaldım.*
görsel
insanlar hata yapar, hiçbirimiz kusursuz değiliz, affetmek gerekir.
çok çok büyük bir hata değilse ve hatasında ısrarcı değilse uzatmanın anlamı yok.
20 saattir uyanığım.halisünasyon görüyorum galiba.
iğrençsiniz ibneler.
4 kişi çaya parmağını soksa kirli deyip içmezsiniz ama 50 kişinin dokunduğu bedenlere aşk deyip sarılabiliyorsunuz, güzel mide helal olsun..
6 milyarlık dünyada kendimi kime yakın hissettiysem gitti. Sana niye gittin demek istiyorum ama gururuma yediremiyorum, okumandan korkuyorum. Yıllardır beklediğim doğru kişi kavramı yalandı belki, yoktu öyle bişey. Aslında yoruldum ben. Bir başıma yalnızlığımla dinliyorum şarkıları.
impiusu sevenler vardı bir ara. nick6 falan giriyorlardı. sahi ne oldu onlara? sanırım o iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.
1.2 milyar yıl önce canı sıkılan bir ökaryot hücrenin mayoz bölünmesiyle başlayan evrimin, sabaha alarm kuran varlıklara dönüşmesi üzücü.
Fiziksel ve psikolojik olarak çok yoruldum. Şu sıralar devamlı aynı şeyleri yaşamaktan. Üzgün olmaktan. Lütfen.
http://www.youtube.com/watch?v=e_qgUbKuhGg

Çok yorgunum sözlük.
Allah dusurmesin.

görsel
bazen diyorum ki geceler neden böyle?
neden kafana kafana vuruyor tüm hayallerini, kırıklıklarını, hatalarını, günahlarını.
neden bu kadar acımasız diyorum acaba bu koyduğumun geceleri, anlamıyorum.

ulan radyoyu açıyorsun kafan dağılsın diye, adam sen beni ölsen unutamazsın diyor ama unutan unutuyor.
başka kanala geçiyorsun, ben, sen sen diye bittim oğlum diyor kadın, ne biten var ne kalan.

bunalıyorsun, instagrama girip bir iki kalp atayım diyorsun, herkes mutlu, gülüyor.
snapchate giriyorsun, ulan uygulamanın çektikleriyle kendi çektiklerin yarışır o derece, ona da ayrı üzülüyorsun.

sonra tavana bakıyorsun öyle hayırlısı diyorsun.

hayır yani,
bu amına koyduğumun geceleri bize neden hep zarar?
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen; Hem yolunu kaybedersin hem dostunu.
Bu ara baya tembelleştim. Yarın kendime Çeki düzen vereceğim.
Kirdik biz, kirildik.

Ama kocaman sevgimiz kazandi sonunda.

Arada kaynayanlar mi?

Haklarini helal etsin, biz ettik gitti...
Ya bu elli kilo adamları nası alıp evinize barkınıza koyuyosunuz arkadaşlar aklım almıyo.

Kazara kolun çarpsa adamı ortadan ikiye kırarsın. Nası yaa ?
Bayburtlu kızlara selamlar.
Boşverin gitsin be...