bugün

Yalnız bırakın beni. Kimseyi istemiyorum kendimden ve kitaplarımdan başka.
Kendimi kandırmaya çalışmak istemiyorum ama...
Bu gece resmen boş geçti.
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar denemeyin, denemeyi de düşünmeyin.
Allah belanı versin komşusunun çocuğu.
Bela okuma abicim. Ne de olsa komşuyuz.
saçlarım şekil, önümden çekil.*
Ya sen yakısıklısın, aptal aptal espriler yapma.
artık ailemle yaşamak istiyorum.

kıps.
"sen de her şey yalandı!" demek istiyorum. ama yüzüne karşı böyle kaşları çatarak. neyse..
Çocukluk arkadaşımın ve lise arkadaşımın bu yaz benimlr olmasından çok mutluyum zira üni arkadaşlarımdan bi b*k olmuyor çok sıkıcılar.
bu ne sicmik gibi bi hayat lan istemiyorum ulan ölüyorum ben adios.
Yabancı ailelerde odaların kapısı açık olsa bile kapıyı çalıp öyle giriyolar bizimkiler kilitli kapıyı zorluyo lan.
kafam karışıyor bu davranışlar karşısında. sahi fazla yakınlık, uzaklığı mı doğurur? tahlil edemiyorum durumları. tepkilerim abartılı ya da çok sade. katran karasına bürünüyorum..
özleyeceğim diye ödüm kopuyor.
Belki bir gün ben de dua edebilirim seni bana verdiği için allah a. Bir umuttan ibaret benim ki.. Kim kimin yarısı olabilir ki... Kimi kimi koşulsuz sevebilir ki... Kim kime güvenebilir ki... Keşke hayat şarkılardaki kadar kolay olsa. Ve keşke herkesin aşkı şarkılardaki gibi büyük olsa. Pollayannacılık da oynayamıyorsun çok defa kırıldıktan sonra. Aşk beni bir gün bulurların yerini aşk diye bir şey yoklar alıyor. Ve bir süre sonra aşk nedir ki diyorsun kendine.
Melis. Melis. Melis...
Fazla tuhaf ve manasız hissediyorum.
bir süre herkesten herşeyden uzak durmak istiyorum. kafam çok şişti artık inanın telefon çaldığında küfretmeye , işe giderken saat saymaya hatta ve hatta uyurken bile yorulmaya başladım. kaldırmıyor kafam artık.
yorgunum yorgun yorgun yorgun.
not:sayın yazar izindedir.
niye böyle oluyor amk.
Gitme olacaktı bu sefer.
söyledim de sözlük. hemde kalmak üzerine kurulmuş ve kurduğum bütün sözleri söyledim. bazen yutkundum kaldım gitme derken. nefes alamadım telaşla bavulunu toplarken. çare olmadı. Bir şehirler arası ayrılık istasyonu yolu daha göründü. Ben ona kal derken onun kulağı radyoda çalan fenomen şarkılarındaydı. Ee dinlemiyor muydu seni? diye soracaksın sözlük biliyorum. Suç bendeydi sanırım. Gözlerimle konuşup kalbinin duymasını istedim kalması için ama yetmedi. Keşke ağzımla söyleyip kulağıyla duymasını da sağlasaydım da şimdi içim acırken acaba gitme deseydim kalır mıydı ? demeseydim be sözlük.
bugün leksikoloji finalinde bildiğin ağladım sözlük. ağır bir nezle dönemi geçiriyorum ikide bir hapşırmak istiyorum fakat milleti rahatsız etmemek için kendimi kasıyorum bunun üzerine bir de boğaza gıcık gelince koyverdim gözyaşlarını vallahi. işinin ironik tarafı sınavdan sonra gerçekten ağlamak istememdi. sen sabah 5e kadar o hasta halinle deli gibi çalış sonrasında daha önce görmediğin türden şeyler karşına çıksın sen de sorulara dumur olmakla kal sadece.
burası bildiğin sözlük yazarlarının itiraflarına dönmüş.
Daralıyorum Sabri, bunalıyorum.
Yazıklar olsun, Evet yaradana.

Alacağın milyarlar arasında bir can, kaç senedir yalvartıyorsun.

Yeter kov artık kov ya. istifa etmek istemiyorum!