bugün

görsel
insanlara cevap vermeye üşeniyorum. Hastayım ulan hasta az anla soru sorma. Gerildim yine.
Yanımda biri olsun istiyorum kendimi adayabileceğim lakin zor geliyor insanlarla tanışmak bi şeyler paylaşmak.
arkadaşlar sik gibi bir hayatım var şu sıralar uzmanlık sınavına kasmam gerekiyor bir de hayatımın aşkını bulsam güzel olurdu.
seviyorum o başkasını seviyor. söylemek istiyorum ama diyecek bi şey mi var
şu yaşımda sinir stres oldum 70 yaşındaki adam kadar yaşamış bir sürü şeyim oldu be.
"Uyuma,bana duygularindan dusuncelerinden bahsetmeye devam et çünkü benim en sevdigim merak ettigim kısım bu." demek isterdim ama uyudu.
Çıkarcı olmayın her şeyinizi emeğinizle kazanın kimsenin üzerine basmayın hele size iyiliği dokunan insanın üstüne hiç basmayın el üstünde tutun. Kendinizden başlarsanız bu dünya daha yaşanılan bir yer olabilir.
Geldi, esti, gürledi, çemkirdi. Gitti uyudu şimdi. Bişey de yapmamıştım oysa. Uykumdan uyandığımla kaldım şuan.

Neyse yapcak bişey yok. Onun beynine köle.
Aklımı alıyorsun ne olur hiç gitme sen benden.
Herif pisliğin teki çıktı rıza baba..
Uykumu alamıyorum ameke.
o avrat sinirimi bozdu.
Çok canım sıkılıyor ya.
büyük memeden hoşlanan türk erkeğini hayatım boyunca anlamayacağım.
Çok üzülüyorum be sözlük.
iyiler hep zor durumda kötülerse hep mutlu olmak zorunda mı?
Neden şu durum biraz da olsa eşitlenemiyor.
Nerdeyse oturup ağlayacagim sinirden. Hırsımdan değil sinirimden.
Ben uçan kuşa teşekkür edip, çarptığı direkten özür dileyen, insanların hakkına girmekten çok korkan bi insanım. Ama baktığımda iyi durumdakiler onu bunu ezip geçip küfredip dolasanlar.
Hayat beklentilerimi karşıladığı an ben "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" modundayım. O an istediğim şeyler için olsa da olur olmasada olur diyorum. Ne kadar çok uğraşmıştım...
Beni bitiren istediklerim için verdiğim çabaydı galiba.
nükleer enerji ile uzay yolculukları da yapılabilsin..söyleyeceklerim bu kadar..

sözlük yazarlarının dile getirmek istediği bir takım düşüncelerdir.
görsel

atilla ilhan.
yemin ediyorum yaşamaya çabalar olduk sözlük. ama bu karamsar tavırlarıma bir son vermem gerekiyor. çünkü kendimi üzmenin ne anlamı var. elimdekilerle mutlu olabilmeliyim. artık daha sakin olabilmeliyim. istediğim o kadar çok şey var ki sözlük.
görsel
anan.

şu an bunu neden söylediğimi bilmiyorum ama içimden geldi. kendine yetecek derecede kültürlü, okumuş, bir takım alanlarda zevk sahibi olduğumu düşündüğüm biri olarak bunu demeden ölmek istemezdim. bu hissi tatmalıydım. bir daha tadacağım hatta.

anan... anan... anan... ahahaha.
Siktir git.

Dolu dolu söylemek isterdim bir de tokat atmak isterdim ama bunu sözlük yazarlarının yapmak istedikleri kismina yazacağım.
ulan arkadaşlarla dışarıda yemekteyiz, sonra yemek arkası sigara içiyoruz muhabbetler gülmeler falan. adamın teki girdi içeri ama bi görün aynı hodor gibi, ben de sesimin duyulmayacağını sanarak hodor dedim. adam onun için söylediğimi anladı. çok utandım yine aq pof.
o 2000-06 arasında devam eden arko reklamlarını yapanlara ağır laflarım var. çocuk beynimi siktiniz ulan gerizekalılar. nerden buldunuz öyle psikopat anneler çocuklarına bağırıyor gibi. *
neyse ki 2006'da reklamı kaldırdılar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar