bugün

Huz mâ safâ, da’ mâ keder.
ne kadar kalabalık yalnızlığa sahibiz. çaresi yok! oysa ne sen beni , ne ben seni böyle ummazdık. kader.
aslinda olumun bir yok olus oldugunu dusunuyorum ve bunu kabullenemiyorum. yakin zamanda babaannemi kaybettim , nerede vs gibi dusunmuyorum hic .sanki yasadigi herseyi alip gitti ve hic yasamamis gibi oldugunu dusunuyorum. inanc sorgulamamak ve dusunmemek adina cok iyi o huzuru hissedebiliyorsunuz goruyorum.
Uyuyamıyorum . Şuan çok kötüyüm.
çaylağım ısrarla mesaj atıyorsunuz, eyvallah da cevap vermemi nasıl bekliyorsunuz, niye kızıp alınıyorsunuz?
Gecenin kör karanlığında bir tek aklımda o var. Hep o var! Aldığım nefeste, uyuduğum bir damlacık uykuda o var.
Ondandır baktığım herkeste onu aramam, ondandır bütün kokularda onun huzurlu kokusunu aramam.
Herkesi eksik sevdim biraz... şairin dediği gibi; bütün sevgileri atıp içimden varlığımı yalnız ona verdim ben.
sesini duysam şimdi, kokusunu alsam bütün çaresizliğim, öfkem son bulur.
Gelsin demiyorum ama geleceği varsa bekletmesin. Yine de Bir bu kadar daha beklerim geleceğini bilsem...
Bu asıl bir özlemdir imge adam? Soluğum zehirli bir kanca misali aldıkça boğazıma takılıp öldürüyor beni.
çık gel, hadi gel!
Ne demiş robert bosch:

"Hayat boş pompala coş."

Moralim bozulunca saçmaliyom gençler pardon.
Sizi sevmiyorum yigenler.

ihaleciler sizi.
Çoğunuz bildiği tek şey saçmalamak. Ve yine yaptığınız en iyi şey sacmalamak.
Uyuyamıyorum. Kafamı duvarlara sürteceğim artık.
Sonunda öleceksek niye yaşayıp mutsuz oluyoruz ki?
Valla sıkıldım ne yalan söyleyeyim. Hergün nasılsın, nasıl gidiyo sorusuna ''standart işte nolsun'' cevabını vermekten de sıkıldım. Standart dışına çıkmak istiyo insan. En azından tamamen istediklerimi yapabildiğim, ''işte bu ya sonunda mutluyum'' diyebileceğim bi hayata sahip olmayı isterdim. Aynı başlığa ''işte budur'' şeklinde bi entry girmenin kısmet olacağı günü görmek istiyorum, bekliyorum.
Kendimden bir parça bulduğun insanları kaybedince üzülüyorum. Ama hayat hep kaybetmek üzerine kurulu.
içindeki karanlıktan korkma , onun varlığı bir ışığın olduğunun kanıtı .
Personelimden birinin ihanetini yakaladigim zaman on kaplan gucune burunuyorum. Kapital duzende yasiyoruz. Buna ragmen ben sana herkesten cok maas verip ihanetine seyirci kalacagimi dusunuyorsan yaniliyorsun.

Geliyorum amk.
lütfen okumadan yorum, oylama yapmayınız.

zeusun eltisi ile iki yakın arkadaşız, çok yakınız, aynı kişi değiliz.

ikimizde çaylağız çünkü aynı kişi sanıldık, bir sürü feyk hesabım vardı ve moderasyona yalvararak hesapları sildirdik ve çaylak aldık.

daha önceki hesapları belki biliyorsunuzdur, moderasyon sildiği ve açıkladığı için söyliyim.
(bkz: zeusunegosu)
(bkz: fall low the white rabbit)
(bkz: freudun white rabbit teoremi)
(bkz: fall love the white rabbit)
(bkz: allah zeus ve ra)

sözlük formatına tekrar uyacak ve tek hesapla kalacağım, çaylaklık bittiğinde nick değistirmeyi planlıyorum. moderasyona sürekli yaşattıklarımızdan dolayı üzgünüz. nickaltım polemikte olup sol frame de olmmktadır, yazmanıza gerek yoktur, teşekkür ederim.
(#31673665) sonunda çözdük olayı şükür.
Bırakın geçmişinizi sadece bir duş alın o kadar. Sigara yakın gitsin. Hayat kayıp gidiyor.
Elalem için yaşayan ve hastalık hastası beyne sahip bir yakınınız varsa hayat size de zindan.
Bir anda girdi hayatıma ve şu anlarda iyiki girdi geldi ve tanıstık diyorum. Çok fazla ilgili görünmekten çekiniyorum ama sanırım kendimi engel olamıyorum. Allahım bu kader mi? Şu günlerde ihtiyacım olan her şeye;dostluga,bilgiye ve iman gücüne onunla erişebilecekmişim gibi geliyor. Umarım yanılmıyorumdur. Yanıltma Allahım, ne olacaksa hayırlısıyla olsun.
görsel
Ne zaman ve nasıl öleceğimi merak ediyorum...Boş boş yaşıyorum.
arkadaşlar, alayınızın kıvrımsız beynini silkeyim ben..
teşekkürler.
arkadaşlar, alayınızın kıvrımsız beynini silkeyim ben..
teşekkürler.
Yalnızsanız, kanal d'de hoş bi film var açın izleyin.