bugün

Çok fazla riyakarsınız.
Şuan beni şaşırtacak derecede sevineceğim bir haber almak isterdim.
Ve o gün geldiğinde hepiniz tanrının önünde eğileceksiniz.
problem bende mi değil mi bilmiyorum ama sevemiyorum insanları. üzerine konuşulan, ciddiye alınan, muhabbeti yapılan en ufak konu bile uzaklaştırıyor beni onlardan, kendi dünyamda yaşamaya itiyor. ufak tefek şeyler çok büyütülüyor, ön yargı hat safhada, egolar tavan, samimiyetler sahte, her şey sahte. belki de yalnızca şanssızımdır bilemedim şimdi.
benim bir sorunum var.

susmaya o kadar alışkınım ki nihayet söz hakkı verilince tutukluk yapıyorum. panik olup, Konuşamıyorum.
onlarca, binlerce söyleyeceklerim, anlatacaklarım var, hiç kimsenin bilmeyecegi, duymayacagı.

çok mu zordu oysa ki sesini nihayet kullanıp, fikirlerinle ve düşüncelerini duyurmak?
valla ne yalan söyleyeyim, çok zor. öyle böyle degil hem de, baya zor!
inan...bütün devrimler adım atarak başlar
5. Gün bugün. Yarin diyorum cik git istanbul'a. Orada gecirecektik 14 şubatımızı. Ama gitsem ne yaparim. Nasil tepki veririm bilmiyorum. Muhtemelen boynuna sarilir ağlar dururdum. Evet ilk iki güne mazaran daha iyiyim. Evet artik olmayacağini tum zerremle biliyorum hatta bu olaylarim basima gelmesindeki hayri bile goruyorum. bir iki ay sonra da iyi ki olmamis diyecegiz eminim. Kaldiramayacagimiz seyler icin buyuk sozler verdik, plan yaptik. Ama allah kuluna dayanabilecegi kadar yuk yuklerdi unuttuk.
Buna ragmen gidip görürsem acizce davranmaktan, cocuk gibi aglamaktan korkuyorum.
Hazir bir yola girmişken #direnkalbim. Az daha sabır. Geçecek.
Özgürlüğün özgürlüğüm olsun.
Olgunluğum olgunluğun...
Kader seni bana getirsin diye.
Ondan bu durgunluğum...
Şuan konuşmak istemiyorum. Daha sonra yazarım.
Çok menfaatçisiniz çok.
Bilmem ki umarim okursun..Ilginc insansin guzel ama cirkin olmaya calisan kendi icinde çelisen fiziksel degil bu dedigim..
Sana soramiyorum ama merak etmedigim anlamina gelmiyor nasilsin? Bu kadar basit bir soru bile neden sorun oluyor? Bu da benim hayatla hesaplasmam bosver.
Bugun seninle yapmayi planladigimj seyleri tek basima yaptim(lodosa ragmen) inanilmaz guzeldi ruzgarin vucudumda yarattigi his ozgur hissettirdi. O pis sehir hayatindan uzak. Hic soylemedim belki sana ben sehirlerden de sehir manzarasindan da nefret ediyorum. Onlara baktigim zaman gordugum tek sey bir yerlere yetismeye calisan surekli kafasi dolu insanlar
Karsi yakada olsam bile o betonlarin icerisinde kosusturan stresli insanlar var.
bu yuzden ben dogayi seviyorum huzur saf huzur.. Kendimi anlamli hissettigim tek yer doga.
Bugun seninle yapmayi planladigim seyleri yaptim, seni goturmek istedigim yerlere gittim yeni yerler kesfettim sanki gelirmisiz gibi yeni yerler kesfettim of dedim burada kendimizi kaybederiz. Acayip acayip fotolar cektim belki birkacini instagramda paylasirim sen gor diye ama geneli ani yasamakla gecti biraz old school um bu konuda(de yasli fln de alistim) burada olmani o kadar istedim ki bunlari yasamani yanimda kimse yokken 2 sandalye kurdum guzel yerlerde varmissin gibi sizofrenik.
Seni gezdirmek istedigim o kadar cok yer var ki bazisi bildigim bazisi beraber kesfedecegimiz..
Daha uzatmiyorum umarim hakettigin hayati yasarsin. Kendine guven ve sev optum optum ve doyamadim?
(bkz: ciyak)
Sözlükte diskriminasyon iÇeren başlıklar aÇanlara ve eleştirilerini bu tür bir söylemle dile getirenlere bunu sevmediğimi söylemek isterim.
Aslında bazılarınız piçlik yapsada hepinizi seviyorum. Ama birine aşık oluyorum galiba...
Zaman hiç durmaksızın akıyor..

Çocukken tuttuğum günlükleri okuyunca vay be diyorum..
bütün söylenecekler söylendi bütün susulacaklar susuldu. Bütün bunlardan geriye bir şeyin külü kaldı ama neyin külü derseniz Allah belamı versin ki bilmiyorum.
(bkz: emrah serbes)
biraz mutlu, biraz üzgün, biraz yorgun, biraz da garip hissediyorum bugün. başım dönüyor ama ben dönmüyorum.
sevgili yapınca değişen arkadaşlardan nefret ediyorum.
görsel
Mesela.
14 şubat mış ya bugün. Iyk ergenler ve yalnız edebiyatı yapanlarla dolar şimdi buralar. Kaçam bari.
Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık.
Hiçbir şey söylemek istemiyorum.
sırf beğeni sayısı artsın diye tutup kendi fotoğrafınızı, postunuzu falan beğenmeyin yav dünyanın en itici insanı oluyorsunuz bir anda. bunlarla uğraşmayın, küçük hesap.
Özledim.
Dunya kadar malin olacagina findik kadar a.ın olsun.