bugün

en yakın arkadaşımın çeyizine aldığımız altılı baharatlık seti karşımdan göz kırpıyor bana. hayatımı ufka bakarak değil altılı baharatlık setine bakarak çözüyorum.

herkes bir hayat kurarken ben ne bir mekana ne de bir insana tutunabiliyorum; baharatlıklar da bunu biliyor. bu kadar alaycı bakmasalar belki sevebilirdim onları veya kendimi.
hayat yolunda gitmiyor iste.
bazen baskalari sorar nasil oldugumu; iyiyim... derim sadece, iyiyim... degilimdir aslinda; kendimi bilirim... yalnizlik falan degilde... en zoruda ne biliyor musun? insanlar daha cok sormasinlar diye...az konusur ve gulumserim
zor olsada...
ben oyle dedim ama neden oyle dedim hic dusundun mu? dusunmedin.
Yav biz ne zaman mutlu olcaz.
sizi hatirlayan son kisi de öldügunde hic yasamamis olacaksiniz.
Son Günler'de olaylara bakış açım değişmeye başladı. Bunda benim değil Olayların etkili olduğunu düşünüyorum. Bazı şeyler bana normal gelmeye Başlıyor. Bu normalleşmenin iyi olmadığını biliyorum. Sanırım büyüyorum. Bi o kadar doluyum sevdiklerime bir o kadar da boşum.
ben ise gidiyorum, her sey gonlunuzce olsun.
kabul et bu sefer ki iyiydi.
allah cc ramazan hürmetine bütün ümmeti muhammedi bağışlar inşallah
adebayor müslüman olmuş .aramıza hoşgeldin kardeşim .
onu sevdiğimi söylemek isterdim.
insan doğup büyüdüğü yerden gitmek ister mi istiyor işte.
yine yeni yeniden böğrümde bir öküz oturuyor gibi.
bu işler nasıl olacak, sonucu nereye varacak hiç bilmiyorum.
kızlar yazın da iki laflayak aq ya.

ölür müsünüz sanki.
Issiz oldugum icin sozlukte takiliyorum ustune alinmasin kimse.
kul hakkı yememeye özen gösterelim.
bir daha yazım yanlışı yapmayacağım olabilir.
(bkz: yazarların aslında söylemek istedikleri)
umarım beni takar alkol almazsın ve ortamlara girmezsin..!
Bazen nefes almak, biraz uzak kalmak, gitmek istersin.
Benim hayalim oturup masa başı işinde çalışmak olmadı hiçbir zaman,ya da öğretmenlik de olmadı.bir dil okuyacaksan mezun olduğumdan ikisinden birini de yapmak istemiyorum.ben gezmek istiyorum.hayalim bu.turkiyede işsiz kalırsın diyenlere inat ben zaten turkiyede çalışmıcam ki demek istiyorum.
bunaldim. bu kadar yeter.iyi geceler arkadaşlar.
eyvallah.
çok sinirliyim ve üzgünüm sözlük. neden insanlarda dalga geçiyorsunuz? onlardan daha mı üstünsünüz yoksa? veya daha zeki? mükemmel insan mısınız siz? egonuzu tatmin etmek veya başkalarını üzerek mutlu olmak insani duygularınıza nasıl sığdırıyorsunuz? kendinize nasıl insan diyorsunuz? insanlığın bu durumda olmasının sebebi kendini insan sanan ve toplumun insan olarak kabul ettiği hayvanlardır. hiç bende mi? demeyin. sizde. umarım dalga geçerek yaşadığınız eğlence sırf bu yüzden, dalga geçiliyor diye intahar eden insanların canının yitip gitmesine değmiştir değil mi?

(bkz: amerikada 17 yaşında bir genç)
Kendimi bildim bileli eşiklerle yasiyorum. Bazilarini degistirdim cok durdum uzerinde . bazilarinin degerini azalttim. Ama ilk akla gelen herzaman su olsun da sunu oyle yapayim .su sartlar olusunca sunu yapacagim. O sartlari olusturana kadar canim cikar sonra. iyi hissedememe nedenlerimdir bu esikler. Bir turlu ama bir turlu izin vermezler .
Ben ve bütün güzel insanları üzenlerin ta amına koyayım.
bu hayatta her daim yalnız kalmaya mahkumum.